fbpx
3 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, Грудень 10, 2019
Головна Суспільство У "Теплокомуненерго" завершують модернізацію котельні, яка візьме на обслуговування будинки СТЕКу

У "Теплокомуненерго" завершують модернізацію котельні, яка візьме на обслуговування будинки СТЕКу

Прискореними темпами виконуються роботи з модернізації котельні, що на вулиці Хриплинській, 11 (на території «63 Котельно-зварювального заводу»).

Як писали ЗМІ, частину будинків, які обслуговує СТЕК, вже з 1 березня передадуть на баланс ДП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Тож саме ця новозбудована котельня буде забезпечувати теплом багатоповерхові житлові будинки, що розташовані на вулицях Нова, Незалежності, а також дитячий садочок та ЗОШ №15.
Тут вже повністю виконано роботи з прокладання нової тепломагістралі діаметром 219 мм у своїй підземній та наземній частинах та заведено її до приміщення котельні, повідомляють у прес-службі “Теплокомуненерго”.
У машинному відділенні приміщення котельні вже змонтовані два нові сталеві водогрійні газові котли КСВ 2,0 теплопродуктивністю 2 МВт кожний. Подача палива в котел здійснюватиметься за допомогою італійських пальників «RIELLO», які зарекомендували себе, як надійні і високоефективні. Також здійснено прив’язку котлів до газової та водяної магістралей. На цьому тижні розпочалися роботи з прив’язки обладнання до електропостачання, а також монтаж та налагоджування систем автоматизації.
На ділянці хімводоочистки вже змонтовано два мережеві насоси і нині виконуються роботи з прив’язки їх до водомережі, а також монтаж решти обладнання хімводоочистки та підготовки води.
Основний обсяг робіт планується завершити наприкінці наступного тижня.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Просим міськвиконком забрати в ( стек) злодіїв які мордують людей грабіжницькими тарифами)людей до міста щоб гроші йшли на розвиток громади, а не на банду (стек) під командуванням олігархів суркісяс ви прокляті безкінечно.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Для Рогатинської центральної лікарні придбали сучасне медичне обладнання

0
Рогатинська центральна лікарня десятками років не бачила ремонту та відповідного медичного обладнання. Все, що було, залишилося ще з радянських часів. Однак...
×

Вподобайте нас у Facebook