1 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 20 Лютого, 2020
Головна Влада У власності голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля з нерухомості — тільки гараж

У власності голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля з нерухомості — тільки гараж

У жовтні минулого року чинний голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації (на той час – директор Бурштинської ТЕС) Денис Шмигаль набув у власність гараж у Львові, загальною площею близько 16 квадратних метрів. Вартість цієї  нерухомості — трохи більш ніж 85 тисяч гривень. Згідно з оприлюдненої на сайті НАЗК декларації, наразі це єдина споруда, якою володіє новопризначений губернатор.

Результат пошуку зображень за запитом "денис шмигаль з дружиною"

Денис Шмигаль вніс у декларацію про доходи також житловий будинок у Львові вартістю понад мільйон гривень та площею 216 квадратних метрів. Однак, він належить його дружині –  Катерині Шмигаль, пише Правда іф.

У її власності також перебуває нежитлова будівля площею понад 400 квадратних метрів у місті Кам’янка-Бузька на Львівщині. Очевидно, йдеться про приміщення, в якому були розташовані виробничі потужності “Кам’янецької пекарні” – підприємства, яке належить дружині прикарпатського губернатора. Це була невелика фірма, на якій п’ятеро працівників займалися випічкою хліба та хлібобулочних виробів. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, на даний момент діяльність підприємства припинено. Разом з Катериною Шмигаль співвласником фірми був Тарас Шкраба, який також відомий як голова кам’янка-бузького районного осередку ГО “Українська народна молодь”.

Катерині Шмигаль також належать дві земельні ділянки у Львові. Однією з них (площею 151 кв.м. та вартістю близько 165 тисяч гривень) вона володіє сама, інша (площею 458 кв. м. Та вартістю близько півмільйона гривень) – перебуває у її співвласності з іще трьома громадянами.

Чималий земельний наділ має подружжя Шмигалів у селі Хоросниця Мостиського району Львівщини, неподалік від польського кордону. Голова ІФ ОДА та його дружина мають тут однакові за розміром ділянки площею 2 200 квадратних метрів. Користуються Шмигалі землею вже десять років.

У листопаді минулого року дружина Дениса Шмигаля придбала за понад 830 тисяч гривень автомобіль Land Rover моделі Discovery Sport. У її чоловіка власного автомобіля немає.

Минулого року Денис Шмигаль працював не тільки директором Бурштинської ТЕС, але й мав посаду в АТ “ДТЕК Західенерго” та підзаробляв консультантом ТОВ “ДТЕК Східенерго” (власником усіх підприємств є олігарх Ринат Ахметов). На трьох роботах він заробив близько 3,5 мільйонів гривень за рік. Чинний губернатор задекларував також “додаткове благо” від Бурштинської ТЕС у розмірі 23 567 гривень.

Голова ІФ ОДА задекларував, що тримає готівкою 35 тисяч доларів та понад 12 тисяч гривень — на рахунку в банку. У його дружини — 80 тисяч доларів готівкою.

15 КОМЕНТАРІ

15
Залишіть коментар

avatar
13 Список коментарів
2 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

То так у Львові модно жити в гаражі!

Гість
Гість
Гість

ну ну а все богатство на родичах слухаєте бред

Гість
Гість
Гість

зарплата на дтек бутес на посаді директора 100000 грн. в місяць розказує тут

Гість
Гість
Гість

Чергова свиня коло корита?

Гість
Гість
Гість

То так у всьому демократичному світі

Студент
Гість
Студент

РОЗСТРІЛЯТИ !

ЗЕлупам
Гість
ЗЕлупам

Замерзне ця голова зимою в гаражі.Може йому стару ковдру подарувати?

Гість
Гість
Гість

Хапуга спить в розваленому гаражі ,його в шию гнати треба!) Зеленський незнає шо воно псує йому репутацію

Володя
Гість
Володя

Гараж той розвалений знаходиться під нашими вікнами по вул куликівська 21,то є бомжарня!(

Зоряна
Гість
Зоряна

Журналісти завтра зробіть фото того розваленого гаража адресу Володимир скинув жах в чому живе холова франківська (

Гість
Гість
Гість

хочу звенути його увагу на-неперевершену-роботу папэрэдныков які довели до ІДІОТИЗМУ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО ІНСТИТУТА АГРОТРАНС -спершу приміщення захватив ОКРУЖНИЙ СУД а потім просто вигнали працівників а документи які необхідні для начислень !!!!ПЕНСІЙ СУБСИДІЙ тощо кинули будь -де ПРО це зверталися до савки яка нічого неробила-гончарук просто ховався-і от ТЕПЕР НІБИ ЛІКВІДАЦІЯ ніби щось а ЯКЖЕ бути людям які неможуть оформити собі пенсію бо немає печатки і нІЧОГО НЕМАЄ -ця савка розуміє що завтра люди прийдуть до ВАС і будуть вимагати все це привести до ЗАКОНУ==заставте ту савку це зробити саме її

Гість
Гість
Гість

Я теж чув про той беспрєдєл, віддали би людям гроші, та вдавились би тим приміщенням

Гість
Гість
Гість

Деніс Шмарок як «справжній» слуга урода:живе в гаражі,труселя змінює раз в тиждень…Нє,ЗЕлупи?

Гість
Гість
Гість

а лексус такий біленький з київськими номерами в гараж вміщається
де ви таких бідненьких губернаторів берете пане президенте

Гість
Гість
Гість

то так получається що після вишиванюка одна біднота була троценко гончарук шмигаль якось не солідно правда може їм якусь соціальну допомогу оформити

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!