3 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 19 Лютого, 2020
Головна Суспільство У Яремче обговорили питання якісного водопостачання

У Яремче обговорили питання якісного водопостачання

У м. Яремче проходять ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України» та І Міжнародний господарський форум SMART CITY&ЕКОСИСТЕМА, в організації та проведенні яких взяла участь обласна державна адміністрація.
news-image
У роботі конференції взяли участь начальник управління ЖКГ департаменту будівництва ЖКГ, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального виділення «Асоціація міст України» Юрій Стефанчук, представники асоціацій водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн.
Організатором заходу виступила Асоціація «Укрводоканалекологія».
У рамках конференції пройшли «круглі столи», семінари, окремі зустрічі з експертами.  Відбулися засідання Ради Асоціації та загальні збори.
Основною метою проведення конференції є розроблення єдиної концепції відносин у сфері житлово-комунальних послуг, удосконалення нормативно-правового забезпечення у сфері питного водопостачання та водовідведення, а також створення належних умов для інвестування у розвиток галузі.
Під час роботи конференції проводилася традиційна галузева виставка технологій та обладнання, де можна було ознайомитися з новітніми розробками та технологіями фірм експонентів, обмінятися досвідом роботи, встановити ділові контакти тощо.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Курйоз: чоловік вкрав у поліцейських мотоцикл і заховав його у своїй спальні. Фото

Курйоз: чоловік вкрав у поліцейських мотоцикл і заховав його у своїй...

0
Чоловік викрав мотоцикл зі спеціального майданчика, яких охоронявся поліцією. Пише Главком. У Тячівському відділку поліції Закарпатської області вночі...