Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро з футболу

Першими відкривши рахунок, “синьо-жовті” пропустили п’ять голів.

Збірна України закінчила виступи на молодіжному Євро-2023 з футболу. У півфіналі команда Руслана Ротаня поступилася Іспанії — 1:5.

Українці претендували на свій другий фінал Євро U21 в історії. У вирішальному матчі українська “молодіжка” брала участь у 2006 році, програвши тоді Нідерландам.

Перемігши у чвертьфіналі одного з фаворитів турніру французів, підопічні Ротаня гарантували собі історичну путівку на олімпійський турнір 2024 року в Парижі. А у півфіналі мали протистояти Іспанії, з якою зіграли внічию на груповій стадії (2:2).

Як пройшов матч

Перший гострий момент у зустрічі створили іспанці. На восьмій хвилині лише сейв Анатолія Трубіна зупинив удар Оіана Сансета, який ішов під стійку воріт України

Нагода відкрити рахунок у підопічних Сантьяго Денії була й на 12-й хвилині. Обіграш на підступах до карної зони українців низьким ударом з гострої позиції завершував Алекс Баена — не поцілив у ворота.

Україна відповіла миттєво: у зворотній атаці Михайло Мудрик протягнув м’яча лівим флангом, прострілив у центр штрафного, де ворота іспанців “розстрілював” Артем Бондаренко — українці попереду 1:0!

Євро-2023

Перевага України в рахунку, втім, не протрималася й п’яти хвилин. Закид до штрафного майданчика “знайшов” Абеля Руїса, якого не вдалося зупинити одразу кільком українцям — 1:1.

Ще за сім хвилин попереду була вже Іспанія. Після комбінації Сансет знайшов вільну зону й завдав прицільного удару з-за меж штрафного — Трубін не врятував.

Євро-2023

До перерви Данило Сікан міг відновлювати паритет. Але його удар у нижній кут потягнув воротар Арнау Тенас.

На початку ж другого тайму Бондаренко міг оформити дубль — небезпечно пробивав після передачі п’ятою від Георгія Судакова, але м’яч пройшов вище воріт. Капітан українців міг забивати і пізніше, цього разу поціливши у площину — потягнув Тенас.

Натомість у таймі забивали виключно іспанці. 54-та хвилина — м’яч Антоніо Бланко після необережної гри в захисті “синьо-жовтих”; 68-ма — Аймар Орос доводить різницю до розгромної дальнім ударом.

Крапку в матчі на 78-й хвилині поставив Серхіо Гомес. Іспанці вп’ятьох створили чисельну більшість біля воріт Трубіна, і півзахисник “Манчестер Сіті” без перешкод довершував розгромний рахунок.

Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро

Останнього удару в площину в компенсований час завдавав Олексій Кащук, поціливши у воротаря Тенаса. Рахунок на табло зафіксував перемогу Іспанії — 5:1.