Україна вийшла до півфіналу Євро U21. ВІДЕО

Підопічні Руслана Ротаня на груповому турнірі приємно порадували всіх своєю грою. Українці намагалися дотримуватися своєю структури гри, не дивлячись на рівень суперників.

Безумовно, нашим не все вдавалося, але позитиву все ж було більше. У чвертьфіналі фаворитами вважалися французи, але наші хлопці без бою точно не збиралися здаватися, пише Правда з посиланням на UA-Футбол.

Серед лідерів збірної Франції безумовно варто відзначити 19-річного Райана Шеркі з “Ліона”, а також 23-річного Аміра Гуїрі з “Ренна”. Обидва гравці вийшли з перших хвилин. Руслан Ротань стартовим складом дещо здивував, адже замість Сікана вийшов Мудрик. Для Михайла це дебют на нинішньому чемпіонаті. У ролі нападника сьогодні у нас грав Дмитро Криськів.

У попередніх матчах французи перші 30-ть хвилин не форсували темп, віддавали ініціативу, але ефективно використовували вільні зони під час швидких атак. Здавалося, що підопічним Ріполя комфортніше підлаштовуватися під суперника. Проте, чвертьфінал номінальні господарі розпочали активно, намагаючись у дебюті протистоянні відкрити рахунок. Вже на шостій хвилині двічі поспіль довелося вступати у гру Трубіну. Наш голкіпер парирував удари Барколя та Шеркі.

Українці за першої можливості намагалися виходити в атаку, але з просуванням м’яча вперед у наших хлопців були проблеми. Домінування французів з кожною хвилиною збільшувалося. Особливо варто відзначити солідну гру нашого суперника у центрі поля. На 19-й хвилині підопічні Ріполя досягнули свого. Барколя прострілив, а Шеркі змістився у центральну зону і пробив у кут – 1:0.

В середині першого тайму Дмитро Криськів з декількох метрів відправив м’яч у сітку, але він був поза грою. Французи відповіли ще одним своїм моментом, коли удар Гуїрі парирував Трубін. Дуже необережно наші футболісти грали біля власної штрафної. Можливо, давалося взнаки хвилювання. На 30-й хвилині Калюлю вдарив по нозі Мудрику і арбітр призначив одинадцятиметровий. Нарешті дочекалися фірмового сольного рейду від Михайла. Пенальті реалізував Судаков – 1:1.

Ще до перерви французи мали вдруге виходити вперед, але Барколя з меж штрафної влучив у стійку. Дуже пасивно у цьому епізоді зіграв Олексій Сич. Наприкінці першого тайму після шикарної передачі Мудрика реалізував вихід один на один Судаков – 1:2. Такий Мудрик нам потрібен! Дуже несподіваний результат після першого тайму, адже за грою домінували французи.

На початку другого тайму французи прогнозовано взяли м’яч під свій контроль, а наші розраховували на контратаки. Проте, при першій можливості українці не відмовлялися від своєї звичної гри. Обидві команди насамперд націлені були на конструктив і за таким футболом приємно було спостерігати. У наших хлопців було багато сумбуру, відчувалося хвилювання.

Поступово підопічним Ротаня вдалося відвести гру від власних воріт, але до заключної третини поля діставалися рідко. Також варто відзначити високий пресинг українців. Застосовували його не часто, але ефективно. У першій половині зустрічі французи грали цікавіше, але не варто применшувати заслугу наших хлопців.

На 81-й хвилині Ваї відправив м’яч у сітку, але після перегляду VAR гол скасували, адже гравець збірної Франції був поза грою. Наприкінці зустрічі наші суперники знову додали в активності, тому запаси валідола в українських вболівальників швидко закінчувалися.

Але на 86-й хвилині всі питання про переможця були зняті. Назаренко віддав на Бондаренка, а Артем обіграв захисника і пробив у дальній кут – 1:3.

У підсумку, переможний результат підопічні Ротаня втримали. Наша збірна виходить до півфіналу, в якому зіграємо знову зіграємо з іспанцями. Браво, хлопці! Також Україна кваліфікувалася на Олімпіаду!