Україна з перемоги стартує на молодіжному Євро. ВІДЕО

Сьогодні підопічні Руслана Ротаня стартували на молодіжного Євро. Наша молодіжка втретє має можливість зіграти на європейському форумі.

Суперниками українців на Євро стануть однолітки з Румунії, Хорватії та Іспанії, пише Правда з посиланням на UA-Футбол.

У матчі з Хорватією ми не були фаворитами, але сподівалися, що хлопці зможуть зіграти у свій найкращий футболи проти серйозного опонента. Руслан Ротань стартовим складом не здивував. Мудрик, Ванат та Судаков залишилися у запасі, а Анатолій Трубін вийшов в старті. Єдиною несподіванкою можна вважати появу Арсенія Батагова у центрі захисту, а не Олександра Сироти.

З перших хвилин українці взяли м’яч під власний контроль, але з просуванням вперед були проблеми. Хорвати під керівництвом нового тренера Драгана Скочича грала обережно. Підопічні Ротаня високо пресингували і не давали супернику спокійно виходити в атаку. Футболісти обидвох команд багато помилялися у перехідних фазах. Ризикувати ніхто не хотів, адже ціна помилки була надто високою.

На 19-й хвилині Олексій Кащук обіграв чотирьох гравців суперника і пробив повз голкіпера – 1:0. Шикарний гол у виконанні хавбека нашої збірної.

Хорвати могли відразу зрівнювати рахунок, але Булат зі штрафного пробив повз ворота. Забитий м’яч додав грі нових яскравих барв. Номінальні гості суттєво додали в активності, але наші трималися. Відзначимо, що без м’яча наша збірна перебудовувалися на гру у три центральні захисники. На перерву команди пішли за переваги українців, хоча у другій половині тайму домінували хорвати.

Відразу після перерви наші хлопці збільшили свою перевагу. Кащук подав з флангу, а Сікан головою пробив у кут воріт – 2:0.

Серйозна заявка на перемогу, а для Кащука – гол+пас. Відзначимо, що у другій половині зустрічі Криськів при захисті сідав нижче до власних воріт. Хорвати відверто розчаровували грою в атаці, але не варто применшувати заслуги наших футболістів, які захищалися грамотно.

На 61-й хвилині шикарну можливість забити мали хорвати, але Стойкович влучив у поперечину. Найбільш небезпечний момент у нашого суперника за годину матчу.

Підопічні Скочича у другій половині тайму активізувалися і почали суттєво тиснути на наш захист. Останні 30-ть хвилин були валідольними для всіх вболівальників збірної України. Проте, перемогу підопічні Ротаня не втратили. Дуже важливі три залікові пункти набирають українці. Попереду зустріч з збірною Румунії.