9.7 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна FB Україна закривається на карантин: пункти пропуску, що працюватимуть на кордоні та винятки,...

Україна закривається на карантин: пункти пропуску, що працюватимуть на кордоні та винятки, які діятимуть

Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ

На кордоні з кожною суміжною країною працюватиме необхідна кількість пунктів пропуску і цього буде достатньо, щоб забезпечити стабільні пропускні операції.

Про це повідомив 14 березня глава Держмитслужби Максим Нефьодов у Facebook і голова ДПСУ Сергій Дейнеко в ході брифінгу, передає УП.

“Для закриття обрано такі пункти пропуску, де немає інтенсивного руху пасажирів. З усієї кількості пунктів пропуску та пунктів контролю тимчасово закрито 94. У 49 пунктах пропуску, що залишаються функціонувати, тимчасово припиняється пішохідне сполучення”, – зазначає Дейнеко.

Голова ДПСУ нагадав, що до 3 квітня усі пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон тимчасово закриті для міжнародних пасажирських перевезень.

Держприкордонслужба посилить пункти пропуску, в яких припиняється рух, з огляду на всі можливі супутні ризики, посилить зміни прикордонних нарядів та здійснить перерозподіл наявних ресурсів, технічних засобів та засобів захисту.

“З 00:00 17 березня до 3 квітня Україна закриває міжнародне регулярне пасажирське сполучення. З 00: 00 16 березня о 3 квітня Україна тимчасово забороняє іноземцям та особам без громадянства в’їзд на територію”, – пише Нефьодов.

Винятокособи, що мають право на постійне або тимчасове проживання на території України; є подружжям або дітьми громадян України; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів; члени екіпажів; представники офіційних міжнародних місій, диппредставництв, організацій та члени їх сімей”.

“З 00:00 16 березня Україна призупиняє роботу 107 пунктів пропуску та пунктів контролю на державному кордоні. На низці інших пунктів призупиняється пішохідне сполучення. Українці, які не встигнуть повернутись додому до 17 березня, мають контактувати з нашими посольствами та консульствами за кордоном”.

49 пунктів пропуску, в яких тимчасово припиняється пішохідне сполучення: 

Нагадаємо, що Через загрозу коронавірусу, Польща на 10 днів обмежує в’їзд на свою територію

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кухня вихідного дня. Класичний «Наполенон» від Любові Біріної

0
Калуська господиня Любов Біріна пропонує приготувати торт «Наполеона». Каже, що колись шукала його серед багатьох варіантів, проте зараз вивела для себе найбільш...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link