За словами Ганни, камери були сильно переповнені – у двомісній камері було по 7-8 людей.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
100 днів успішна маріупольська підприємиця й волонтерка Ганна Ворошева провела в Оленівській колонії – місці, де 29 липня загинули десятки українських полонених. Вона розповіла про пережиті там жахи.
Як йдеться в сюжеті ТСН, Ганна жила в Маріуполі й працювала декоратором, флористом. Після почату повномасштабної війни почала волонтерити й евакуювати людей з міста. 27-го березня її затримали на ворожому блокпості й відвезли в Оленівську колонію.
“Страх, коли ти отримуєш чверть хліба. А завтра тобі приносять одну восьму хліба. І наступає день, коли тобі приносять 1/16”, – згадує жінка про пережите в колонії.
За словами Ганни, камери були сильно переповнені – у двомісній камері було по 7-8 людей. Також заважав постійний шум – постійно грала вульгарна музика, доносились крики закатованих.
4 липня – через сто днів увязнення – Ворошеву нарешті звільнили. Згодом вона сіла в літак до Нідерландів, де на неї чекали рідні. Там вже й прочитала про трагедію в Оленівці – вбивство українських полонених.
Жінка говорить, що, вчинивши такий страшний злочин, окупанти намагалися приховати й знущання та вбивства в колонії. Ганна каже, що в колонії на день ії звільнення залишалися кілька тисяч полонених українців.
Вбивство українських полонених у колонії в Оленівці – всі подробиці
У ніч проти 29 липня на території колишньої виправної колонії в окупованому селищі Оленівка внаслідок вибуху була зруйнована будівля, де утримувалися виведені із заводу “Азовсталь” українські військовополонені.
Одразу після вибуху Росія звинуватила ЗСУ в обстрілі виправної колонії. За даними російської сторони, загинули понад 50 українських захисників, кількість поранених невідома. Українські силові структури назвали вибух в Оленівці російським терористичним актом для приховування воєнних злочинів, дискредитації Збройних сил України, зриву постачання зброї.
2 серпня у ГУР Міноборони заявили, що українська сторона так і не отримала офіційних відповідей від Росії стосовно списків загиблих і поранених внаслідок теракту, а підстав довіряти опублікованим росіянами в інтернеті спискам немає.
Також уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець повідомляв, що Росія готова повернути тіла вбитих захисників, але після закінчення “розслідування”. Скільки саме часу знадобиться окупантам для “розслідування”, невідомо.