Рогатинська громада підписала договір про співпрацю з Івано-Франківським університетом нафти і газу. У межах договору працівників університету залучатимуть до розроблення програм розвитку громад у сферах економіки, енергетики, культури та туризму, а студентів — до покращення їхніх практичних навичок.
В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (ІФНТУНГ) відбувся діалог-зустріч «Співпраця влади, науки та місцевого самоврядування» за участю керівників територіальних громад Прикарпаття, ректорату, директорів інститутів і завідувачів кафедр університету. Серед очільників ТГ області на зустріч також був запрошений очільник Рогатинської громади Сергій Насалик.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Мета заходу – об’єднати зусилля науки, влади та громади задля пошуку нових шляхів розвитку регіону, пише Правда.іф з посиланням на Бліц-інфо.
Університет уже має окремі договори про співпрацю з Городенківською, Печеніжинською, Калуською, Долинською, Надвірнянською, Богородчанською та іншими громадами. Також підписано Меморандум про взаєморозуміння між ІФНТУНГ та Агенцією розвитку територіальних громад Прикарпаття. Однак така масова зустріч з керівниками територіальних громад в ІФНТУНГ вперше. На заході були присутні представники понад 30 територіальних громад Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей, з якими підписано договори про співпрацю.
Договори передбачають співробітництво в галузі навчальної, інноваційної, наукової, спортивно-масової роботи для покращення забезпечення теоретичної та практичної підготовки студентів ІФНТУНГ, а також залучення наукового та освітнього потенціалу ІФНТУНГ до розв’язання актуальних проблем розвитку економіки краю, розробки програм соціально-економічного, енергетичного, культурного та туристичного розвитку, сприяння задоволенню інформаційних, технологічних, інвестиційних потреб підприємств та установ громад Прикарпаття.
Перед підписанням договорів керівники територіальних громад також ознайомилися з інноваційними лабораторіями університету, побачили його матеріально-технічну базу (тренажерний буровий центр, геологічний музей, наукове містечко «Нова Енергія», центр інноваційного розвитку, оновлений стадіон і спорткомплекс ім. А. П. Ґемби), наукові розробки, які стануть підвалинами у реалізації положень договорів про співпрацю. Також у межах діалогу-зустрічі відбулося засідання президії Агенції розвитку територіальних громад Прикарпаття.