“Ураган” двічі обіграв “Кардинал” у плей-офф футзальної Екстра-ліги

“Дракони” розпочинають 1/2 фіналу з двох перемог.

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся другий матч півфінальної серія плей-офф Vbet Екстра-ліги. Нагадаємо, вчора “дракони” святкували перемогу 4:1.

На майданчику манежу ІФКФВ “Ураган” приймав рівненський “Кардинал- Рівнестандарт”.

Господарі вже на першій хвилині матчу вийшли вперед. Назар Швед відібрав м’яч у захисника та віддав передачу на Фаренюка, який і відкрив рахунок в матчі. Гості доволі швидко відповіли своїм голом. Михайло Волянюк теж відібрав м’яч у захисника франківців та влучив поміж ніг воротарю, пише Фіртка.

На восьмій хвилині “Кардинал” вийшов вперед. Володимир Кручок перехопив м’яч на своїй половині, протягнув його та переграв голкіпера “драконів”.

На щастя, господарі зрівняли рахунок ще у цьому таймі. Корсун ефектно обіграв захисника та здійснив навісну подачу на Фаренюка, Артем не пробачив суперника та оформив дубль.

За три хвилини до завершення тайму Назар Швед знову вивів свою команду вперед. Перша 20-хвилинка була доволі результативною – 3:2 на користь “Урагану”.

У другому таймі “Кардинал” зміг відігратися. Олександр Бондар прямим ударом з кутового відновив паритет у рахунку. І цього разу “Ураган” знову забив та вийшов вперед. Дублем відзначився Назар Швед.

Через дві хвилини “дракони” забили п’ятий. Грицина завдав удару по воротах, з яким справився голкіпер, але Микола Грицина був першим на добиванні – 5:3.

До кінця матчу рахунок більше не змінювався. “Ураган” здобуває другу перемогу у цій серії.

Далі серія до трьох перемог переїжджає до Рівного.