“Ураган” поступився столичному “ХІТу” в першому матчі 1/8 фіналу Кубку України

“Ураган” невдало розпочав боротьбу у Vbet Кубку України. У першому матчі 1/8 фіналу кубкового турніру “дракони” в гостях поступились столичному клубу “ХІТ”.

Поєдинок лідерів українського футзалу ознаменувався напруженою боротьбою на майданчику, а першими відкрили рахунок гості – Абакшин покарав голкіпера киян Сухова за невпевнену гру на виходах (0:1).

Втім, ще до перерви “ХІТу” вдалось перевернути все з ніг на голову. Протягом хвилини Ліфер та Педяш приголомшили франківців – 2:1.

Після відпочинку команда Максима Павленка помчала відігруватись, але в дебюті тайму пропустила втретє.

У складі столичного клубу відзначився Жук – 3:1. Більше голів у цьому матчі забито не було – 3:1 на користь “ХІТа”.

Матч-відповідь у цій парі відбудеться за два тижні, а саме 5-го квітня (базовий день) в Івано-Франківську. Саме там і визначиться володар путівки до Фіналу восьму турніру.