Актуально зараз

“Ураган” вдома переміг команду з Рівного: відео

spot_img

29 лютого івано-франківський “Ураган” вдома переміг “Кардинал” з Рівного.

Зважаючи, що на кін було поставлено “золоті очки” (обидві команди вже гарантували собі участь у ТОП-6), суперники розпочали доволі обережно, не форсуючи події на майданчику. Непогано бив Андрій Федюк зі штрафного – гокліпер відвів загрозу від власних володінь. Близькими до взяття воріт були Мар’ян Масевич та Роман Кордоба, але обом бракувало точності. Гості відповіли двома випадами від Ігоря Салтанова, один з яких завершився результативно. Спочатку Салтанов з вигідної прозиції пробив вище, а в наступній атаці не без частки везіння відкрив рахунок у матчі, опинившись у потрібний час та в потрібному місці – 0:1, інформує офіційний клуб “Урагану”.

Після забитого м’яча команда Ігоря Москвичова вирішила зіграти по рахунку, за що дуже швидко поплатилась, “назбиравши” п’ять командних фолів. На грубість від “кардиналівців” господарі відповіли голами у виконанні Даниіла Абакшина, якому двічі асистував Ярослав Лебедь – 2:1. Та без свого взяття воріт Ярослав майданчик не покинув – за хвилину до сирени на перерву універсал реалізував дабл-пенальті і підбив переможні 3:1 у першому таймі.

Після відпочинку інтригу у гру внесли арбітри, які в доволі неоднозначному епізоді продемонстрували друге попередження Мар’яну Масевичу. У грі 4 на 3 “дракони” відіграли безпомилково, а після завершення штрафних хвилин збільшили перевагу у рахунку. Спочатку Даниіл Абакшин на добиванні оформив хет-трик, а за кілька миттєвостей Сергій Коваль зі своєї частини майданчика покарав Бакінського за невдалу гру при розіграші “п’ятого” – 5:1. Час, що залишився до фінальної сирени, “кардиналівці” відіграли з голкіпером-“ганялою”, роль якого виконував Роман Горпинич. І навіть зуміли скоротити відставання – Віталій Коробка зрізав “круглого” у власні ворота. В підсумку, 5:2 – підопічні Максима Павленка перемагають і здобувають важливі “золоті очки”, які враховуватимуться у заліку ТОП-6.

Наступний матч “Ураган” зіграє у суботу, 7-го березня, коли в рамках 1/4 фіналу Кубка України у гостях поміряється силами з львівською “Енергією”. Початок гри о 13:00.

“Ураган” Івано-Франківськ – “Кардинал-Рівне” – 5:2 (3:1)
Голи: Абакшин (16, 19, 32), Лебедь (19, дабл-пен), Коваль (32) – Салтанов (8), Коробка (35)
“Ураган”: Кардаш (Хомяк, 39) – Федюк (к), Кордоба, Фаренюк, Масевич – Негела, Коваль, Лебідь, Шеремета, Коробка, Баланик, Сенюк, Абакшин. Головний тренер: Максим Павленко.
“Кардинал-Рівне”: Бакінський – Кручок, Концеба, Басич, Горпинич – Мілінький, Салтанов, Поночовний, Лисенко, Ардашніков, Кравчук, Шпигар, Масалов (в). Головний тренер: Ігор Москвичов.
Попередження: Масевич (15) – Горпинич (19), Кручок (33).
Вилучення: Масевич (28, друге попередження)