“Ураган” зазнав виїзної поразки у матчі проти “Сокола”

В матчі 27 туру регулярного сезону Екстра-ліги Ураган поїхав в гості до Хмельницького на матч проти Сокола.

Ця гра пройшла у вівторок, 8 квітня, в рамках третього кола чемпіонату, інформує Фіртка.

В першій половині тривалу кількість часу ніхто не міг забити гол, але вболівальники таки дочекалися на м’яч. На 15-й хвилині Ілля Приходько відзначився прикрим автоголом. Перша половина завершилася за рахунку 1:0 на користь господарів.

Після перерви Сокіл протягом однієї хвилини забив двічі, а через чотири хвилини — відзначилися ще раз. Таким чином, на 26-й хвилині рахунок в матчі був вже 4:0. За три хвилини до кінця матчу гравець Хмельничан поставив крапку в грі. Ураган на такі дії відповів хет-триком у виконанні Ігора Корсуна. Матч завершився перемогою Сокола – 5:3.

Ураган продовжує очолювати турнірну таблицю Екстра-ліги, зараз в їхньому активі 67 очок після 26 турів.