13 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 29 Травня, 2020
Головна FB Усі провадження ДБР щодо Порошенка, скомпрометовані і мають розглядатися як політично вмотивовані...

Усі провадження ДБР щодо Порошенка, скомпрометовані і мають розглядатися як політично вмотивовані — Новіков

сі провадження, які були розпочаті в ДБР під керівництвом Романа Труби, скомпрометовані і мають розглядатися як політично вмотивовані.

Про це сказав адвокат п’ятого Президента Петра Порошенка Ілля Новіков на прес-конференції щодо результатів експертизи так званих “плівок Труби” канадсьским експертами з FORENSIC SCIENCE SERVICES, INC, передає пресслужба фракції “Європейська Солідарність”.

“Багато хто вважатиме, що після відставки Труби нові експертизи і достовірне встановлення того, що на записі дійсно голос Романа Труби, може мати тільки історичне значення. Це не відповідає дійсності. Принципове юридичне значення має той факт, що пані Ірина Венедиктова, яка зараз очолює ДБР, ухвалила рішення, як кажуть музиканти, грати з тієї ж самої цифри. Тобто не було проведено перезавантаження всіх проваджень, не тільки щодо “Кузні на Рибальському”, – сказав адвокат.

За його словами, оскільки тепер достеменно відомо, що такі вказівки надавалися і виконувалися, ці провадження є скомпрометовані.

“Рішення нового керівництва ДБР не проводити перевірку за цими обставинами, а продовжувати, ніби нічого не відбувалося, привели до того, що на сьогодні, незалежно від того, що керівництво змінилося, всі ці провадження скомпрометовані і мають розглядатися як політично вмотивовані. Це достовірний факт як результат прямих службових зловживань попереднього керівництва. З кожним днем, впродовж якого нове керівництво ДБР не вживає заходів до того, щоб з’ясувати обставини, а навпаки продовжує діяти в тому ж руслі, все більш чіткий характер набуває зловживання з боку нового керівництва. Це суттєво”, – додав Новіков.

Міжнародні експерти підтвердили ідентичність голосу Романа Труби на записах з його кабінету, на яких екс-керівник ДБР обговорює з представниками Офісу президента та іншими представниками нинішньої влади політичне переслідування Петра Порошенка.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
1 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

Мерзавець Новіков “великий адвокат”хай підлікується та не підводить кримінальні злочини Порошенка під політично вмотивовані.Слідство розбереться.Злодій має сидіти в тюрмі.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Інтернет-шахраї продовжують наживатися на довірливих прикарпатцях

Інтернет-шахраї продовжують наживатися на довірливих прикарпатцях

0
Серед тих, хто розміщує оголошення на сайтах та у соціальних мережах, можуть бути аферисти. Приміром, вчора до Верховинського відділення...