fbpx
-1 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 19 Січня, 2020
Головна Здоров'я До уваги прикарпатців! Наступного тижня вакцини проти грипу надійдуть у продаж, –...

До уваги прикарпатців! Наступного тижня вакцини проти грипу надійдуть у продаж, – МОЗ

На наступному тижні вакцини проти грипу надійдуть у продаж в аптечну мережу України.

Результат пошуку зображень за запитом "вакцини від грипу"

Про це повідомила головний фахівець з комунікацій Центру громадського здоров’я МОЗ України Валерія Сало у відповіді на запит кореспондента УНН.

“На державний контроль надійшли перші партії вакцини для профілактики грипу, а саме: Ваксігрип Тетра, виробництва Санофі Пастер, Франція, в кількості 103 250 доз та Джісі Флю, виробництва Грін Кросс Корпорейшн, Корея, в кількості 300 доз. Приблизна дата закінчення державного контролю якості вищезазначених вакцин 1 жовтня 2019 року і, у разі отримання дозвільних документів, протягом наступного тижня вакцини надійдуть в продаж”, – повідомила представник Центру.

За її словами, вакцину проти грипу українці можуть придбати в аптеці за власний кошт.

Або органи місцевої влади можуть закуповувати вакцину за кошт місцевого бюджету з метою вакцинації осіб груп ризику – вчителів, медичних працівників, осіб, що перебувають у закладах тривалого догляду тощо.

При цьому вона уточнила, що всього в епідемічному сезоні 2019-2020 років виробники планують доставити в Україну такі орієнтовні кількості вакцин проти грипу: Ваксігрип Тетра – 420 000 доз та Джісі Флю – 80 000 доз.

Ціна вакцин, за словами Сало, поки що невідома, оскільки цінову політику імунобіологічних препаратів визначають фармакологічні компанії, які завозять вакцини, а також аптечна мережа, де вакцини продаватимуться.

Також представник Центру додала, що минулого року в Україну були завезені ті ж вакцини – Ваксігрип Тетра в кількості 300 000 доз та Джісі Флю в кількості 50 000 доз.

Згідно з даними закладів охорони здоров’я України, щеплення проти грипу в епідемічний сезон 2018-2019 років отримали 161 543 осіб. За кошти місцевих бюджетів в минулий епідемічний сезон було щеплено 31 000 осіб.

Нагадаємо, протягом епідеміологічного сезону в Україні буде циркулювати новий штам грипу, який буде більш небезпечним для людей працездатного віку з хронічними захворюваннями.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

А на заводах не тільки в відпуск не пускають, але ще й начальники відділів і цехів виступають проти періодичних медоглядів працівників, не тільки тому, що хочуть вислужитися перед вищим керівництвом (суки брєжнєвські), але й тому, що бояться, що в них самих на медкомісії виявлять їхні психічні хвороби.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook