11 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 30 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Влада До уваги прикарпатців! Уряд узаконив новий порядок відключення від централізованого теплопостачання (документ)

До уваги прикарпатців! Уряд узаконив новий порядок відключення від централізованого теплопостачання (документ)


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


17 вересня набув чинності наказ Міністерства розвитку громад та територій України №169, який визначає Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

Результат пошуку зображень за запитом "відключення від централізованого опалення"

Відключення споживачів від систем централізованого опалення здійснюється за рішенням співвласників багатоквартирного будинку, які володіють понад 75% загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень. Питання щодо відключення споживачів від мереж розглядатиме постійно діюча комісія на місцях.

Рішення про відключення прийматиме орган місцевого самоврядування (виконком) за письмовою заявою співвласників житлового будинку, з урахуванням рішення комісії, яка засідатиме не рідше за один раз в місяць.

Відключення окремих квартир чи приміщень будинку від теплових мереж можливе у разі, якщо не менше як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від таких мереж. Інформація про те, де скільки приміщень відключено, повинна бути розміщена на сайті виконкому.

Відключення може здійснювати виконавець відповідної комунальної послуги або оператор зовнішніх інженерних мереж, а також залучений ліцензований суб’єкт господарювання. Відключення здійснюється на підставі проекту.

Витрати, пов’язані з відключенням, здійснюються за рахунок власника та інших коштів, не заборонених законом.

Відключення будинків може відбуватися лише в міжопалювальний період і лише до 1 вересня.  Відключення окремих квартир – лише за умови, що вже погоджена виконкомом заява про відключення найшла до теплопостачальної організації до 1 жовтня.

Текст наказу розміщений на сайті міністерства.

Нагадаємо, як повідомляла Галка, самовільне відключення квартири від центрального опалення не звільняє від оплати. Відповідне рішення учергове ухвалив Верховний суд.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

У Чехії без українських сезонних працівників агробізнес під загрозою (відео)

0
Чеські фермери б’ють на сполох – без українських працівників чимало врожаю може пропасти. Попри карантинні обмеження, Чехія відкрила свій кордон для українців,...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link