17 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
Головна FB В центрі Косова влаштували "сафарі" на дикого кабана, який випадково забіг у...
Реклама: Прованс

В центрі Косова влаштували “сафарі” на дикого кабана, який випадково забіг у місто: відео

Про це в мережі повідомив учасник погоні за диком, косівчанин Віталій Мацьоцький.

“Декілька годин тому мені подзвонив Андрій Ониськів і повідомив, що в Косові бігає дикий кабан та нападає на людей. Андрій попросив під’їхати та допомогти зловити кабана. Завдяки мисливцям, які приїхали, та лісничим дика свиня була відловлена та випущена в ліс”, – повідомив Мацьоцький.

Директор ДП «Кутське лісове господарство» Андрій Ониськів забрав тварину в лісові угіддя держлісгоспу – випустив на волю.

КУРСу він розповів, що відгукнувся на звернення косівських рятувальників ДСНС. Вони впродовж дня прийняли три дзвінки від косівчан, які стикалися з диком.

Кабан бігав обійстями в самому центрі Косова.

“Коли приїхали на місце, я побачив, що тварина не поранена. Поводилася налякано, але не агресивно – природно. Ближче стало зрозуміло, що то самка – мала малі ікла. Я прийняв рішення не стріляти, а спробувати зловити. Найбільше переживав, щоби під час цього дик не вирвався і не вибіг на людей, на дітей”, – розповів Андрій Ониськів.

Ловити дику свиню зібралася команда з 10 людей. Лісничий Андрій Пліхтяк запропонував скористатися сіткою – позичили її у місцевої команди футболістів. “Полювання” завершилося успішно – заплутаній у сітці свині скотчем замотали рило і так повантажили в машину.

“Кілограмів 70-80 важила, ми так прикинули, – каже про тварину Ониськів. – Має приблизно два роки”.

Директор лісгоспу додав, що не скаже, де саме випустили тварину в ліс. Щоби її не вбили на полюванні. “Думаю, що в місто її загнали або браконьєри, або дикі собаки”, – зазначив він.

За його словами, це перший випадок, коли дик так близько підійшов до людей.

1 коментар

- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На Закарпатті горіла знаменита "Долина нарцисів"

На Закарпатті горіла знаменита “Долина нарцисів”: фотофакт

0
У Хустському районі невідомі підпалили суху траву й чагарники – масштабна пожежа охопила знамениту Долину нарцисів, яка є туристичною родзинкою Закарпаття