-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

В Івано-Франківській ОКЛ киснева станція працює на межі своєї потужності

-Реклама-spot_img
spot_img

Киснева станція обласної клінічної лікарні працює на межі своєї потужності. Про це Суспільному Карпати розповів заступник генерального директора закладу Ігор Сковронський.

Киснева станція, якою користуються у лікарні, належить львівському підприємству. У бочку вливають рідкий кисень, температура якого -183 градуси за Цельсієм. Через випарники він перетворюється в газоподібний. Підземною мережею кисень потрапляє до палат. За добу лікарня витрачає від півтори до двох тонн кисню, каже заступник генерального директора обласної клінічної лікарні Ігор Сковронський.

В Івано-Франківській ОКЛ киснева станція працює на межі своєї потужності

“Зараз ця станція працює на межі своєї продуктивності. Ми працюємо над варіантом встановлення тут кисневого генератора, який буде продукувати, перетворювати повітря в кисень. 20-го березня ми будемо розпочинати підготовчі роботи зі встановлення ємкості. Зараз у нас ємкість величиною 3,2 кубічних метра. Значить, ми встановлюємо 8-тонну бочку”, – пояснює Ігор Сковронський.

Кисень в лікарню привозять щодня. Коли киснева станція не працює через дозаправку, роботу починають кріоциліндри. Вони розташовані уже на станції, яка належить лікарні. Потужності кріоциліндрів вистачає на 30 хвилин. Ігор Сковронський додає, що є ще третій варіант – балони з киснем.

- РЕКЛАМА-

“Тут підключені десять балонів для аварійного відключення кисню, якщо, не дай Боже, зупиняється сама станція. Такий один циліндр має об’єм 25 балонів. Балон важкий. Плюс до того, це є продуктивність”, – зазначив Сковронський.

За роботою обладнання постійно стежить працівник кисневої станції. Слюсар Михайло Рудий розповідає, що його робочий день триває 12 годин.

В обласній клінічній лікарні переобладнали п’ять відділень для хворих на COVID-19. Зі 179 людей з підозрою чи з підтвердженим діагнозом COVID-19, які зараз перебувають в лікарні, 61 пацієнту необхідний медичний кисень. Восьмеро з них перебувають у відділенні інтенсивної терапії. У реанімації працює десять лікарів та 12 медсестер.

“Коли поступає людина в реанімацію – це означає, що в неї розвинувся так званий респіраторний дистрес – синдром, викликаний коронавірусом в легенях. І цей синдром триває 24 дні. Це як мінімум, якщо легеня відновиться. Якщо вона не відновлюється, то хворі далі продовжують лікуватися в реанімації”, – сказав завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ігор Пулик.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні