9.5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Туризм В Івано-Франківській ОДА обговорили питання розвитку регіону українських Карпат

В Івано-Франківській ОДА обговорили питання розвитку регіону українських Карпат


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


22 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №543/2019 «Про розвиток регіону українських Карпат» з метою стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.
Результат пошуку зображень за запитом "В ОДА обговорили питання розвитку регіону українських Карпат"

Відповідно до цього Указу сьогодні в облдержадміністрації в.о. голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА.

Під час наради Марія Савка наголошувала на тому, що потрібно затвердити у двомісячний строк програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат.

Вона додала, що гірські райони зберігають важливу природну і культурну спадщину та підтримують стабільність екосистем на прилеглих територіях. При цьому вони наштовхуються на непрості виклики в економічному та соціальному зростанні внаслідок складних для розвитку господарства та життєдіяльності населення природних умов і потребують особливої політики регіонального розвитку.

Також обговорювали стан і перспективи територіального розвитку Карпатського регіону з урахуванням можливостей Івано-Франківської області та її гірських громад.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

Програмупрезидента розвитку Карпат впроваджуватиме вже інша команда . А цим корумпованим злодійським мордам , що наживалися на вирубках лісів , до побачення!

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кухня вихідного дня. Класичний «Наполенон» від Любові Біріної

0
Калуська господиня Любов Біріна пропонує приготувати торт «Наполеона». Каже, що колись шукала його серед багатьох варіантів, проте зараз вивела для себе найбільш...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link