fbpx
8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 21 Січня, 2020
Головна Туризм В Івано-Франківській ОДА обговорили питання розвитку регіону українських Карпат

В Івано-Франківській ОДА обговорили питання розвитку регіону українських Карпат

22 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №543/2019 «Про розвиток регіону українських Карпат» з метою стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.
Результат пошуку зображень за запитом "В ОДА обговорили питання розвитку регіону українських Карпат"

Відповідно до цього Указу сьогодні в облдержадміністрації в.о. голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА.

Під час наради Марія Савка наголошувала на тому, що потрібно затвердити у двомісячний строк програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат.

Вона додала, що гірські райони зберігають важливу природну і культурну спадщину та підтримують стабільність екосистем на прилеглих територіях. При цьому вони наштовхуються на непрості виклики в економічному та соціальному зростанні внаслідок складних для розвитку господарства та життєдіяльності населення природних умов і потребують особливої політики регіонального розвитку.

Також обговорювали стан і перспективи територіального розвитку Карпатського регіону з урахуванням можливостей Івано-Франківської області та її гірських громад.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Програмупрезидента розвитку Карпат впроваджуватиме вже інша команда . А цим корумпованим злодійським мордам , що наживалися на вирубках лісів , до побачення!

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Всіх охочих запрошують долучитися до масового сходження на Говерлу

0
Традиційне масове сходження на гору Говерла буде проходити 4 квітня 2020. Сходження буде здійснюватися з боку селища Ворохта Івано-Франківської області по ущелині...
×

Вподобайте нас у Facebook