fbpx
-9 C
Ivano-Frankivsk
Субота, Грудень 7, 2019
Головна Влада В Івано-Франківському ЦРМС стартував дводенний семінар для голів новостворених ОТГ

В Івано-Франківському ЦРМС стартував дводенний семінар для голів новостворених ОТГ

В Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування стартував семінар серії «Кроки для керівників» на тему «Сільський та економічний розвиток» в рамках пакетів тематичної підтримки для ОТГ «Успішна громада: крок за кроком» за підтримки Програми U-LEAD.

Вітаючи керівників новостворених об’єднаних територіальних громад з Івано-Франківської, Чернівецької і Тернопільської областей, директор Івано-Франківського ЦРМС відзначив, що це вже 6 за рахунком семінар в рамках Кроків для керівників, який відбувається в рамках Топ ініціативи програми «U-LEAD з Європою».

«Щодня новостворені ОТГ стикаються з низкою викликів, які потребують негайного вирішення, але водночас потрібно не забувати про стратегічні цілі. Адже сільський розвиток це не лише аграрний профіль, а, передусім, і забезпечення комфортних умов для кожного мешканця громади. У свою чергу, економічний розвиток є основою загального розвитку ОТГ», – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

У свою чергу, радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук акцентував увагу на тому, що власне розвиток громади у всіх сферах є запорукою того, що подолається негативна тенденція відтоку та міграції населення з сільських територій.

«Від того наскільки успішним буде сільський та економічний розвиток громади залежить, чи захочуть мешканці ОТГ залишатися там, де вони народилися та користуватись створеною/відновленою соціальною інфраструктурою, який став можливим завдяки коштам державної цільової субвенції ОТГ», – вважає Ігор Мельничук.

Основний акцент семінару для голів новостворених громад, які працюють перший рік в умовах об’єднання, це розуміння необхідності розвитку саме для керівників ОТГ, адже від них залежить загальна робота команди та вектор руху громади.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

загубився на Говерлі

Прикарпатські рятувальники допомагали розшукати туриста, який заблукав на Говерлі

0
06.12.2019 р. о 16.30 до ОКЦ УДСНС поступило повідомлення, про те, що під час сходження з г. Говерла, групи туристів в складі...

×

Вподобайте нас у Facebook