В Івано-Франківському училищі виготовляють душові кабіни для військових
Диван на коліщатках в темній вітальні

В Івано-Франківському училищі виготовляють душові кабіни для військових 

Автор: Марія Франчук-Левицька
13/06/2022 19:23
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Чотири душові кабіни для українських військових виготовили в Івано-Франківському вищому професійному училищі № 21.

Першу з них, оснащену баком для води і ємністю для палива, майстри зробили місяць тому, повідомив в ефірі Суспільного старший майстер навчального закладу Віктор Познацький, пише Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

За його словами, над створенням однієї кабіни треба попрацювати в середньому п’ять днів.

“На виготовлення дерев’яної основи для кабінки потрібно два дні, топки – ще три. Робимо душові на замовлення волонтерів, які й забезпечують нас матеріалами. Розробляємо все самі так, щоб було зручно”, — розповів Віктор Познацький.В училищі Івано-Франківська виготовляють душові для українських військових

За розрахунками, каже старший майстер училища, води у баці мало б вистачити для десятьох військових. Для підігріву води у польових умовах підійдуть як дрова, так і інші види палива.

Душові кабіни для захисників виготовляють переважно майстри училища. Інколи долучаються учні, які проживають в Івано-Франківську, говорить Віктор Познацький. Адже дітям із віддалених населених пунктів керівництво училища не може забезпечити проживання у гуртожитку. Зараз там мешкають переселенці.

Окрім душових кабін, в училищі роблять ящики для зберігання боєприпасів, окопні свічки, пластини для бронежилетів. Над постачанням пластин, за словами Віктора Познацького, в училищі працювали упродовж двох місяців. Десять зварників щодня виготовляли по 30 необхідних для комплектації бронежилетів деталей. Для цього в училищі є все необхідне обладнання, встановлене на базі навчально-практичного центру зварювальних технологій.