Диван на коліщатках в темній вітальні

В Івано-Франківську планують виділити 400 тисяч гривень на протиаварійні роботи архітектурних пам’яток

Автор: Орися Корчун
01/06/2018 01:02
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов

Сьогодні, 31 травня, в Івано-Франківську обговорили стан будинків, які є архітектурними пам`ятками.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Результат пошуку зображень за запитом "у франківську руйнуються пам'ятки архітектури"

 

Зокрема, питання стосується останніх подій, де з будинків сипалася штукатурка, обвалюватися карнизи чи балкони, інформує WestNews.

«На жаль, коштів недостатньо, щоб реставрувати чи повністю ремонтувати пам`ятки архітектури. Просив би, щоб в реставрації брали участь і балансоутримувачі, а не лише місто», – розповів Орест Кошик, керівник департаменту архітектури та містобудування.

«Склалася думка, що програма охорони архітектурної спадщини, закриє всі недоліки. Ми розбили будинки на дві групи, які потребують негайного ремонту, і які можуть почекати. Є вісім об`єктів, які несуть загрозу пішоходам», – додав Володимир Ідак, начальник відділу охорони архітектурної спадщини.

В резервному фонді залишилося 800 тисяч на роботи по цих будинках.

 «Є пропозиція виділити 400 тисяч на протиаварійні роботи. Департаменту ЖКГ треба спільно з Департаментом архітектури внести приписи управителям щодо негайного проведення антиаварійних робіт. КП «МАРС» – повісити обгороджувальгі стрічки і постійно їх оновлювати», – наголосив Олексій Кайда, заступник міського голови.

Також очільник Департаменту ЖКГ Михайло Смушак додав, що, щоб відремонтувати всі архітектурні пам`ятки потрібно 60 мільйонів гривень з міського бюджету. Міська влада це забезпечити не може, та й не має.

«Зокрема, ми пропонуєм уповноважити управляючі компанії правом складання адмінпротоколу, убезпечити пішоходів – поставити на пам`ятки сітки поки не проведуться роботи», – розповів пан Смушак.

«Мешканці не хочуть нести відповідальність за свої будинки, які є архітектурними пам`ятками. Підтримую пропозицію складання протоколів», – додав Максим Сирлик, директор «Балтія-сервіс».

Також він додав, що варто провести інформаційну компанію серед мешканців квартир щодо збереження архітектурних пам`яток.