4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна FB В Івано-Франківську посадовці усіма способами намагаються не допустити до конкурсу на посаду...

В Івано-Франківську посадовці усіма способами намагаються не допустити до конкурсу на посаду керівника обласної дитячої лікарні досвідченого лікаря, який рятував бійців в АТО

28 січня 2020 року відбудеться перше засідання постійно діючої конкурсної комісії з обрання генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

Одним із кандидатів для участі в конкурсі є лікар-хірург, учасник бойових дій Михайло Глагович.

Журналістам Правди.іф стало відомо, що п. Михайла хочуть не допустити до конкурсу, натомість крісло директора має посісти «своя» людина. І мовляв, там уже все вирішено, а конкурс це проста формальність.

З власних джерел журналісти дізналися, що 3 січня було перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів кандидатів на посаду генерального директора перинатального центру. Так от, це засідання відбулося в закритому режимі без оприлюднення протоколу. Тож є велика ймовірність, що історія може повторитися.

Свою підтримку п. Михайлу висловили члени громадського об’єднання «Медики АТО Івано-Франківщини». Вони дали рекомендаційний лист на підтримку Михайла Глаговича для участі в конкурсі.

«Михайло Глагович був завідувачем хірургічного відділення ІФ ОДКЛ з 2010 по 2018 рр. За час його керівництва відділення стало найкомфортнішим для перебування хворих дітей з батьками, значно покращилися показники результатів лікування, впровадились в практику використання новітніх методів малоінвазивної хірургії та інших. На даний момент Михайло Глагович проходить курси спеціалізації з організації і управління охороною здоров’я на баз Національної медичної академії післядипломної освіти лікарів ім. П.Л.Шупика, де розглядаються та вивчаються нові підходи до організації охорони здоров’я в умовах медичної реформи.

Хочемо зазначити, що за наявною в нас інформацією наразі готується привід для недопущення Михайла Глаговича до конкурсу.

Тому звертаємось до всіх уповноважених осіб з вимогою проводити засідання конкурсної комісії чесно, відкрито із залученням ЗМІ, оприлюдненням аргументованих протоколів засідання з подальшим оприлюдненням на офіційному сайті, згідно усіх вимог чинного законодавства України», – йдеться у рекомендаційному листі.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
2 Коментар авторів
ГістьПетро Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Петро
Гість
Петро

Заголовок ваидається дивним. Що значить “Намагаються не допустити”?Та будь яка особа може подати документи на конкурс. Хто забороняє? Напишіть, якщо знаєте хто.

Гість
Гість
Гість

бо чесний. тому й не пускають. хочуть пропхати своїх. скільки б Зеленський не боровся з системою-не поборе. хабарі й корупція беруть своє

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Губернатор розповів, як Прикарпаття готується до можливих випадків зараження місцевих жителів коронавірусом

Губернатор розповів, як Прикарпаття готується до можливих випадків зараження місцевих жителів...

0
Під час тактико-спеціальних навчань, які відбувалися на Івано-Франківщині, т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів розповів журналістам про заходи із запобігання...