У місті є скейтпарк, однак він не повністю відповідає сучасним потребам підлітків і молоді, які займаються цим видом спорту. Вони нарікають на асфальтне покриття, яке є травматичним при падінні і швидко нищить скейтборди. Тому зараз у місті працюють над створенням бетонного скейтпарку.
Про це у соцмережі повідомила директорка комунального підприємства “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк, інформують “Вікна”.
“Якось натрапила в інтернеті на таку фразу: “Якщо в місті немає скейтпарку, місто стає скейтпарком”. Відмостка драмтеатру, памʼятник перед адмінбудівлею ОДА та міської ради, згодом реконструйована центральна площа міського озера. І хоча в нашому місті є скейтпарк, однак він не повністю відповідає сучасним потребам підлітків і молоді, які займаються цим, вже олімпійським, видом спорту. Почала спілкуватися з хлопцями та дівчатами, розпитувати, що ж не так з існуючим парком. Усі в один голос нарікали на асфальтне покриття, яке є травматичним при падінні і швидко нищить скейтборди. Так само швидко ламаються юсб-плити на елементах скейтпарку і років через 5-7 потребують повної реконструкції. А це досить дороговартісно”, — зазначає Руслана Василюк.
За її словами, сучасним трендом є створення бетонних скейт-парків, і саме над цим питанням вже кілька років працюють разом з активом скейтбордистів.
“Сьогодні до нас з візитом завітав Miloš Ogurčák зі Словаччини, який займається будівництвом скейтпарків по цілій Європі вже понад 20 років. Домовилися про початок співпраці. Мілош підготує необхідну специфікацію та візуалізацію (у співпраці з місцевими скейтбордистами), щоб ми розпочали наступний етап — фандрейзинг. Є багато інституцій за кордоном, які готові підтримувати такі проекти. Думаю, і серед місцевих теж знайдеться підтримка”, — наголошує Руслана Василюк.