Диван на коліщатках в темній вітальні

В Івано-Франківську відбувся захід Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України

Автор: Орися Корчун
07/03/2018 20:03
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов

2 березня 2018 року відбувся перший захід у рамках серії регіональних презентацій «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж», проведений в Івано-Франківську за підтримки відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської Торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України, Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (ІСАС) та юридичної фірми Sayenko Kharenko. Захід був присвячений презентації та обговоренню нових Регламентів ICAС та Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України (МАК).
 
Результат пошуку зображень за запитом "тпп івано-франківськ"
 
Професор Микола Селівон, Голова ICAC та МАК, академік НАПрН України, Заслужений юрист України, представив новели проарбітражної політики у нових Цивільному та Господарському процесуальних кодексах та зазначив наступне:
 
«По-перше, в процесуальному законодавстві системно регламентовано виконання судами функцій сприяння і контролю щодо міжнародного арбітражу та третейських судів. По-друге, апеляційні суди будуть розглядати клопотання про скасування, визнання та приведення до виконання арбітражних рішень, заяви про вжиття забезпечувальних заходів та заяви про забезпечення доказів. По-третє, суттєво доопрацьована та покращена процедура розгляду судами заяв про визнання та приведення до виконання рішень міжнародного комерційного арбітражу».
 
Ольга Костишина, радник Голови ICAC, та Володимир Нагнибіда, арбітр ICAC, розповіли про види альтернативних способів вирішення спорів, включаючи міжнародний арбітраж, третейське судочинство та медіацію. Тетяна Захарченко, заступник Голови ICAC, презентувала новели Регламенту. Вікторія Кузик, Голова відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області, презентувала переваги третейського розгляду спорів.
 
Тетяна Захарченко, заступник Голови ІСАС, зазначила, що нова (четверта) редакція Регламенту, яка набула чинності 1 січня 2018 року і застосовується до справ, що надійшли до ІСАС після цієї дати, розроблена з урахуванням: світових тенденцій в сфері арбітражу,  реформи процесуального законодавства в Україні, накопиченого досвіду розгляду спорів ІСАС за 25 років діяльності.   Основні положення організації арбітражного розгляду спорів (порядок звернення з позовом до ІСАС, стадії арбітражного провадження, порядок формування складу Арбітражного суду, ставки реєстраційного та арбітражного збору) залишені незмінними. Водночас, нова редакція Регламенту містить нові положення, спрямовані на модернізацію арбітражного процесу, підвищення ефективності арбітражного розгляду з тим, щоб зробити арбітражний розгляд більш швидким, економним та комфортним для сторін. Зокрема, у Регламенті врегульовано процесуальне правонаступництво, детально регламентовано інститут забезпечувальних заходів, передбачена можливість проведення організаційних нарад з метою підготовки справи до розгляду та застосування он-лайн технологій, введено процедуру прискореного арбітражного розгляду, деталізовано правила доказування тощо.
 
Олександр Друг, партнер ЮФ Sayenko Kharenko, розповів про особливості нових правил щодо арбітрабельності спорів, а також прокоментував зміни у процесуальних кодексах:
 
«Необхідно звернути особливу увагу на те, що нові редакції Цивільного та Господарського процесуальних кодексів деталізують та встановлюють чіткі правила реалізації права на звернення до міжнародного комерційного арбітражу та третейського суду. Окрім того, вони запроваджують прогресивні норми щодо тлумачення угоди про передачу справи в міжнародний комерційний арбітраж або третейський суд».
 
В обговоренні можливостей розвитку арбітражу в Україні також взяли участь Тетяна Захарченко, заступник Голови ICAC, Ольга Костишина, радник Голови ICAC, Володимир Нагнибіда, арбітр ICAC, та Вікторія Кузик, Голова відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області.
 
Більше 40 учасників заходу мали змогу отримати практичні навички та поради під час ексклюзивного майстер-класу «Практика складання та реалізації арбітражних застережень при укладанні ЗЕД контрактів» від Володимира Нагнибіди, арбітра ICAC, та Олександра Друга, партнера ЮФ Sayenko Kharenko.
 
Наступні регіональні заходи на тему «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж» відбудуться у Рівному (15 березня) та Львові (16 березня).

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!