fbpx
1 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, Грудень 12, 2019
Головна Здоров'я В Івано-Франківську встановили новий рентген за шість мільйонів гривень (фотофакт)

В Івано-Франківську встановили новий рентген за шість мільйонів гривень (фотофакт)

В Івано-Франківську у міській поліклініці №5 відкрили новий рентген-кабінет. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Результат пошуку зображень за запитом "В Івано-Франківську встановили новий рентген за шість мільйонів гривень"

Для цього закупили сучасний рентген вартістю 6 млн. грн. та капітально відремонтували приміщення. Адже таке обладнання за вимогами повинне обслуговувати лише в спеціально облаштованих кабінетах. Йдеться про необхідну систему вентиляції, електричні мережі, і, звісно, комфортні умови лікаря та пацієнта.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що левова частина фінансування на ремонт та обладнання – з міського бюджету, але колектив теж долучився коштами зі спецфонду, які заробили за медогляди.

«Раніше ми працювали на старому рентгені, родом з 70-х років. Новий апарат на кілька рівнів вищий за технічними параметрами. Рентгенограма – це запорука правильної діагностики. Новий апарат гарантує високу роздільну здатність зображення, видає знімок у цифровому форматі, що дуже зручно для пацієнта. Також зменшується час опромінення та діагностики», – зауважила лікар-рентгенолог Інна Семаків. Та додала, що в день у поліклініці рентген проходить 30-40 людей, тому нова техніка була вкрай актуальною.

«Кожна поліклініка має те обладнання, яке найбільше потребує. Такий же рентген закупили для МП №3, зараз готуємо для нього кабінет. Поступово оновлюємо технічну базу всіх поліклінік, аби франківці отримували якісну діагностику», – підсумував Руслан Марцінків.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Кримінальний квартет Сруль Марцінків, Олександр Левицький, Марія Бойко та Ольга Савчук вчергове обікрали франківців. Цього разу нагріли щонайменше на 4 млн. грн. Дану модель апарату в Україні продають з подальшою установкою та гарантійним обслуговуванням за ціною від 800 тис. до 1 млн. 800 тис. грн. І де обіцяні ЗЕ покарання?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook