fbpx
7 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Січня, 2020
Головна Економіка В Івано-Франківську зменшено випуск хліба та хлібобулочних виробів

В Івано-Франківську зменшено випуск хліба та хлібобулочних виробів

Головне управління статистики інформує. У січні–квітні 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів зменшено видобуток гальки та гравію, кремнію на 25,9%.
Пов’язане зображення
У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск сиру свіжого неферментованого, виробів здобних, пива солодового (на 1,5–13,9%). Разом з цим, зменшено випуск олій рослинних, молока та вершків незгущених, масла вершкового, хліба та виробів хлібобулочних, тортів, соусів (на 3,6–13%), сиру плавленого, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани, сухарів, сушок, грінок (на 23,8–36%), продуктів молоковмісних, виробів кондитерських, продуктів яєчних (у 1,6–1,8 раза).
Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–квітні 2019р. збільшено виробництво пальт та плащів, жіночих та дівчачих на 14,8%. Водночас зменшилось виробництво пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, суконь, одягу і аксесуарів до одягу для немовлят (на 8,7–23,6%), комплектів і костюмів чоловічих та хлопчачих, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів, футболок, майок й подібних виробів (на 29,2% – у 2,2 раза).
У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва дверей та їх коробок та порогів, з деревини, етикеток та ярликів з паперу чи картону, гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини (у 1,5–3,9 раза), конвертів, газет, журналів та видань періодичних, коробок та ящиків, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої (на 2,6–19,6%). Випуск журналів реєстраційних, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, шпону, листів для фанери клеєної, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги зменшено на 3,4–39,1%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зріс випуск засобів мийних та для чищення у 1,6 раза, речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри – на 32,6% при зменшенні виробництва шампунів на 1,5%.
На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво посуду столового і кухонного, з пластмас, у 3,5 раза, мішків та пакетів з полімерів етилену, елементів конструкцій збірних для будівництва, розчинів бетонних на 13,6% – у 1,5 раза. Разом з цим зменшено випуск вікон, дверей з пластмас, плиток, плит, черепиці, блоків та цегли для будівництва, виробів домашнього вжитку, з пластмас на 15,5% – у 1,8 раза.
У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск форм для лиття гуми або пластмас, виробів кованих або штампованих, з металів чорних, котлів центрального опалення, блоків дверних і віконних з алюмінію (у 1,9–2,8 раза), листів профільованих зі сталі нелегованої, інструментів для фрезерування для обробки металів, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних (на 7,6–46,5%). При цьому зменшено випуск профілів холоднодеформованих, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, конструкцій з металів чорних (на 14,3% – у 2,3 раза).
Серед продукції машинобудування зросло виробництво газомірів на 34,1%, манометрів, датчиків, електронних, апаратури високовольтної, станцій базових, люстр та інших світильників електричних в 2–3,7 раза. Водночас зменшено випуск машин пральних, верстатів для оброблення деревини, машин і апаратів для дугового зварювання металів, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів (на 6,7–25,3%).

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Репертуар франківського театру поповниться ще однією виставою

0
У Франківському драмтеатрі проходять підсумкові “екзаменаційні” вистави, що їх готують учні Дитячої театральної майстерні. Нещодавно свою роботу представила Старша...
×

Вподобайте нас у Facebook