11 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна FB В Коломиї групка дітей намагалася вийти на тонку кригу міського озера -...

В Коломиї групка дітей намагалася вийти на тонку кригу міського озера – їм на заваді стали рятувальники

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 2 рейди. Під час рейдів проведено заміри товщини льоду, який становить від 0 до 2,0 см та є небезпечний. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період не зафіксовано.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия проведено заміри товщини льоду, який становить від 0 до 2,5 см та є небезпечний. Не допущено на небезпечний тонкий лід 3 дітей (вік 11-12 років), які були без нагляду дорослих та 2 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання  Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період, дітей відправлено з території водойми.

11 лютого 2020 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На Прикарпаття прибули небезпечні лимони із Туреччини

На Прикарпаття прибули небезпечні лимони із Туреччини

0
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення по харчових продуктах...