fbpx
3 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Січня, 2020
Головна FB В Медуніверситеті побилися іноземні студенти

В Медуніверситеті побилися іноземні студенти

Редакція “Галки” отримала від читачів відео з камери спостереження у холі Національного медичного університету, що в Івано-Франківську. 

На ній зафіксовано, як один чоловік під час розмови нападає і б’є іншого чоловіка.  Він встигає завдати кілька ударів в район голови потерпілого, і після втручання очевидців, покидає освітній заклад.

У поліції “Галці” підтвердили факт конфлікту. Він стався у понеділок, четвертого листопада. За інформацією пресслужби ГУНП в області, до правоохоронців звернувся 21-річний громадянин Індії, який є студентом Медуніверситету. Він заявив про напад на нього ідуса, котрий теж навчається в цьому навчальному закладі. Відкрите кримінальне провадження, триває перевірка інциденту.

В Фейсбук-групі “івано-франківськ домівка” тим часом пишуть, що конфлікт міг виникнути через організацію навчання молоді з Індії в Івано-Франківську. Мовляв представник фірми, яка тривалий час є посередником у цьому процесі, перешкоджає “вийти на ринок” конкурентам.

Адміністрації Медуніверситету відомо, що стався конфлікт. Є думки, що через особисті відносини, але зараз з’ясовують, що саме відбулося. За словами проректора з міжнародних відносин Сергія Кобця, можливо це була провокація, але зараз він вивчає ситуацію, повідомили “Галці” у пресслужбі вишу.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook