В останньому матчі сезону ФК “Прикарпаття” впевнено здолав хмельницьке “Поділля” (відео)

Вчора, 2 червня відбувся матч 29 туру Чемпіонату України, Другої Ліги між Прикарпаттям та Поділлям.
Результат пошуку зображень за запитом "мфк прикарпаття"

Команда Рідного Краю на виїзді здобула вольову перемогу 3:0, інформує Бліц-Інфо .

Перший гол у ворота суперників забив на 24 хвилині матчу Роман Дитко. Опісля на 45 хвилині відправив м’яч у сітку воріт Поділля Ігор Худобяк. Третій переможний гол на 89 хвилині забив Василь Геник.

Це була заключна гра “Прикарпаття” у Другій лізі. Вже наприкінці липня стартує чемпіонат серед команд Першої ліги, куди вибороли путівку іванофранківці.
За попередніми даними, у першій грі прикарпатці гратимуть з одеським “Чорноморцем”, інформує “Галка”.