3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 27 Лютого, 2020
Головна FB В Рогатинському районі планують створити комунальне автотранспортне підприємство

В Рогатинському районі планують створити комунальне автотранспортне підприємство

У Рогатинському районі незабаром з’явиться комунальне автотранспортне підприємство, метою якого буде вирішення нагальних проблем з перевезення пасажирів.

Його створяться на базі вже існуючого комунального автотранспортного підприємства Явченської сільської ради, йдеться на сайті райдержадміністрації.

Рішення про створення КП було погоджено 6 лютого на сесії РДА. Підприємство планують забезпечити шістьма новими автобусами.

“Головою райдержадміністрації Володимиром Трушем, першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Дем’янчуком та головою районної ради Романом Гринишиним проведено робочу зустріч із керуючим Івано-Франківським обласним відділенням ПАТ АБ «Укргазбанк» Романом Вульчиним, в рамках якої досягнуто попередню домовленість, напрацьовано механізм отримання лізингу на придбання шести нових автобусів для комунального автотранспортного підприємства”, – йдеться у повідомленні.

фото ілюстративне

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Прикарпатські рятувальники пильнують любителів моржування

Прикарпатські рятувальники пильнують любителів моржування

0
            26 лютого 2020 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та...