-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

В Україні посилять боротьбу із незаконним імпортом товарів

-Реклама-spot_img
spot_img
Про започаткування Урядом ініціативи «Україна без контрабанди», створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів та посилення митного контролю йшлося сьогодні під час селекторної наради з питань посилення боротьби із незаконним ввезенням товарів на митну територію України під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
В Україні посилять боротьбу із незаконним імпортом товарів
Участь у нараді взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, а також керівники прикарпатських територіальних підрозділів Національної поліції, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, Мінюсту.
Повідомлялося, що Кабінет міністрів України спільно з Міністерством внутрішніх справ, Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро України, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Державною фіскальною службою, Службою безпеки України напрацювали план дій, направлений на ефективну боротьбу з контрабандою та тіньовими схемами на митниці. Програма отримала назву «Україна без контрабанди». Коментуючи напрацьовані рішення, Прем’єр-міністр відзначав, що весь силовий блок засвідчив «повну готовність і рішучість боротьби з контрабандою», адже існування такого ганебного явища впливає на розвиток економіки, руйнує промисловість.
Додамо, одним з таких рішень стала Постанова Кабміну від 20 червня 2018 року № 479 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів».
За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, започаткована ініціатива – це не разова акція, і тиск на контрабандистів і чиновників, які сприяють контрабанді, буде лише посилюватися на всіх рівнях.
«Тиск зменшуватися не буде, – сказав Глава Уряду. – Ми ретельно проаналізуємо роботу митниць, рішення будуть жорсткими. Так просто нічого не минеться… Будемо вдосконалювати систему, аби механізми боротьби були більш ефективними. А також направимо до Парламенту зміни до законодавства, які передбачають криміналізацію (дій, що сприяють) контрабанди».
Прем’єр-міністр наголосив, що саме по собі явище контрабанди – це руйнівний удар по промисловості і чесному бізнесу. Тож важливість чіткого виконання напрацьованих Урядом рішень у цій сфері – більш ніж очевидна. «Буду добиватися, аби рішення виконувалися. Всі схеми мають бути знищені. Це персональна відповідальність Уряду і правоохоронних органів. Розраховую на те, що об’єднані зусилля всієї правоохоронної системи будуть чіткими і безкомпромісними, – сказав Володимир Гройсман. – При цьому білий і чесний бізнес не має постраждати. Ми налагодимо моніторинг ситуації – в тому числі, через «гарячу лінію». Чесний бізнес буде захищений».
У свою чергу перший заступник голови ОДА Марія Савка зазначила, що поставлені сьогодні завдання будуть взяті облдержадміністрацією на контроль, а в області створять спеціальну робочу групу.
Довідково
За оцінками експертів, явище контрабанди та сірого імпорту, яке сьогодні має місце на кордоні України, є одним з найбільших репутаційних ризиків і викликів для України. За різними підрахунками, обсяг тіньових оборудок у деяких секторах економіки сягає 60-80%, а в абсолютних цифрах – 70-100 млрд грн. Це гроші, які проходять повз державний бюджет. І це ті втрати, які несе Україна, як держава.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні