На поточному тижні для ринку картоплі в Україні було характерно зниження цін.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

За словами самих виробників, пов’язано це було з ослабленням активності покупців, у той час як пропозиція на ринку залишалася досить об’ємною за рахунок регулярних поставок імпортної картоплі.

В результаті понижувальних цінових коригувань продажі картоплі на сьогоднішній день здійснюються в межах 8-11 грн/кг (0,32-0,44 долара/кг), що в середньому на 8% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

При цьому знижували ціни, як правило, виробники, які не планували тривалого зберігання продукції. У той же час великі господарства йшли на поступки неохоче і в більшості своїй відмовлялися від реалізації за поточними цінами.

Проте, середня оптова ціна на картоплю стандартної якості на сьогоднішній день є рекордно високою, тому виробники не особливо переживають через зниження цін на продукцію.

Однак більшість фермерів як і раніше вважають, що ціни на картоплю в зимовий і весняний період будуть набагато вище, ніж зараз, тому намагаються продавати тільки ту продукцію, яка не підлягає тривалому зберіганню, а якісну продукцію закладають в картоплесховища.

При цьому, варто відзначити, що ціна на картоплю в Україні на даний момент в середньому вже в 3,3 рази вище, ніж в аналогічний період минулого року.

Підписка
Сповіщення про
guest
5 Коментарі
новизні
давності найбільш залайкані
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ромео
Ромео
10 місяців тому

Цитата “В результаті понижувальних цінових коригувань” – пишуть так звані спєци. В реальності – Василь, веземо 20 мішків картоплі на базар, а не 15.
Суть мого коментаря в тому, що т.з. аналітики приміняють коментарі із фондових бірж на ринок картоплі, а тут все набагато простіше. Людям (фермерам) потрібні рельно гроші. І якщо ціна іде вверх, а їм потрібно перекрити витрати продажем урожаю, то вони це роблять. При високій ціні у них будуть вищі прибутки.
Ніякий фермер чи навіть великий виробник картоплі не думає “як би це в цей робочий тиждень зробити понижувальні цінові коригування картоплі”.

Гість петро
Гість петро
10 місяців тому
Відповісти  Ромео

Щось я не помітив…

Гість
Гість
11 місяців тому

ЗЕпокращення?Думаю що незабаром треба буде жувати ЗЕсоплі

Гість
Гість
1 рік тому

та хто тепер їсть ту картофлю! всі їдять піцу удон і суші а картопля то минуле століття

Студент
Студент
11 місяців тому
Відповісти  Гість

Я їм ! Питання ?….