Для сучасного студента дуже важливим є як всебічний розвиток, так і набуття міжнародного досвіду. Університет Короля Данила тривалий час взаємодіє з Вашингтонським державним університетом в рамках міжнародної віртуальної програми під керівництвом професора Діпри Джха (Dipra JHA).
Студенти УКД протягом трьох семестрів поспіль брали участь у міжнародних освітніх програмах за участі спікерів з понад 10 країн світу, зокрема: США, Італія, Індія, Об’єднані Арабські Емірати, Болгарія, Гонконг, Туреччина, Швейцарія, Греція, Південна Африка, Сінгапур та інші, пише Правда ІФ
Результатом навчання стало те, що студенти успішно завершили такі програми:
– Global virtual class «International Tourism» (весняний семестр 2021/2022 н.р. – 7 студентів);
– HBM 280 Hospitality Systems: global virtual class (осінній семестр 2022/2023 н.р. – 6 студентів);
– Hospitality Systems ІІ: global virtual class (весняний семестр 2022/2023 н.р. – 9 студентів).
Попри всі труднощі, що випали на цей період, студенти відповідально та завзято виконували всі завдання в рамках програми, комунікували з іншими іноземними студентами даних програм, а також презентували Україну. Студенти УКД приєдналися до місії популяризації України на міжнародній арені та формування позитивного іміджу українців. Так, студентки УКД Анна Лепко та Юлія Плещинська дали інтерв’ю новинному відділу Університету WSU News & Media Relations та місцевій газеті Northwest Public Broadcasting.
Зусилля УКД спрямовані не лише на формування Soft та Hard Skills у студентів, а й на створення менторського середовища для розвитку студентства. Під час реалізації таких міжнародних програм менторами виступили викладачі Університету Аліна Дашкевич (викладач кафедри перекладу та філології), Людмила Жирак (викладач кафедри туризму та готельно-ресторанного справи) та Надія Гребенюк (заступник проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку).
Аліна Дашкевич зауважує, що міжнародний віртуальний проєкт під керівництвом професора Діпри Джха є надзвичайно важливою та корисною для студентів подією, бо протягом трьох семестрів студенти розвивали навички міжособистісного спілкування англійською мовою, як з носіями мови, так, і з лекторами та студентами з інших країн для яких англійська мова теж є іноземною. Попри віддалений формат взаємодії, студенти відчули міжкультурне середовище та зуміли себе достойно презентувати.
Під час лекцій студенти ознайомилися із сучасними напрямками в міжнародному туризмі та системі гостинності в цілому, зокрема: реальні приклади використання робототехніки в гостинності, космічний туризм, особливості окремих країн та зміни трендів, залежно від глобальних викликів.
Надія Гребенюк розповідає: «Я вважаю, що міжнародний віртуальний проєкт, реалізований за ініціативи професора Вашингтонського державного університету Діпри Джха, дозволив студентам отримати досвід спілкування із професорами провідних університетів світу та практиками в індустрії туризму. Від України брали участь студенти лише двох університетів і студенти Університету Короля Данила в тому числі. Участь в таких міжнародних програмах вимагає від студентів додаткових зусиль поза основним освітнім процесом, а в українських реаліях це означає, що до лекцій студенти спочатку здебільшого підключалися із укриттів, бо розпочалася повномасштабна війна, наступна програма відбувалася в умовах блекауту і щоразу студенти гідно долали виклики».
«Я дуже рада, що мала змогу взяти участь у програмі віртуальної мобільності. Це надзвичайно великий досвід для мене. Відвідувати лекції на рівні із студентами Вашингтону – це дійсно круто! Безмежна подяка професору Діпра за цю можливість. Зустрічі із неймовірними і талановитими студентами спонукали і мотивували мене ще більше працювати і вдосконалюватися. Ми мали змогу показати світу Україну, нашу культуру і зробили це достойно»», – наголосила студентка УКД Ольга Гуменюк.