Вартість нового моста в Пасічну учергове істотно зросла

8
9

Народна депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук просить в уряду 150 млн грн на добудову моста через Бистрицю Солотвинську. Вартість будівництва, за її словами, становить вже 594,6 млн грн.

Результат пошуку зображень за запитом "будівництво мосту на пасічну"

Оксана Савчук звернулася з депутатським запитом до прем’єр-міністра Олексія Гончарука та міністра інфраструктури Владислава Криклія, в якому просить посприяти у співфінансуванні будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна в Івано-Франківську, інформує Курс.

У документі Савчук зазначає, що будівництво моста складається з трьох черг: будівництва самого моста, будівництва розв’язки та будівництва під’їзної дороги по вулиці Хіміків від ЗОШ №24 до річки.

Станом на 1 вересня з міського бюджету профінансовано 139 млн грн при загальній вартості 212,3 млн грн. Крім того, йдеться в запиті, кошторисна вартість розв’язки 346,4 млн грн та під’їзної дороги – 35,9 млн грн.

“Таким чином, для завершення будівництва моста та транспортної розв’язки в заплановані терміни необхідно 150 млн грн”, – йдеться в запиті.

Під запитом також підписався нардеп з Надвірної Зіновій Андрійович.

Нагадаємо, коли президент Зеленський приїжджав в Івано-Франківськ, міський голова Руслан Марцінків теж просив у нього 150 млн грн на добудову моста. Але тоді Марцінків озвучив, що будівництво обійдеться у 426 млн грн.

8
Залишіть коментар

avatar
8 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
бандерапiдорасГість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

поки пару людей не посадять ціна моста буде рости постійно

Гість
Гість
Гість

Сволотівскій наглості немає меж… Кримінальні провадження не за горами.

Гість
Гість
Гість

Підерас міліони на села роздає а міст не може, сука бруківки вже в два шари понакладав.

Гість
Гість
Гість

Цей міст стане кінцем цього вишиватніка

Гість
Гість
Гість

якесь гімно таке дороге будують, ще ті поїзда з своїм переїздом будуть вічно там нависати.Коротше йолоп цей марципан, дарма він в цю авантюру поліз, думав якщо почне то мусять гроші дати, ага х… там.Дійсно треба було до переїзду міст будувати.

Гість
Гість
Гість

Мені особисто похyй скільки той міст коштуватиме. Маю тільки одне просте питання: коли ви, сука, його урочисто відкриєте для руху?

Гість
Гість
Гість

За половину цих грошей китайці повернули річку назад, і міст і розв’язки були б не потрібні. І був би спокій.

бандерапiдорас
Гість
бандерапiдорас

рогуль прыйдэ-порядок навидэ!