Важкохворий хлопчик з Прикарпаття намагається зібрати кошти на своє лікування

0
120
news-image: Важкохворий хлопчик з Прикарпаття намагається зібрати кошти на своє лікування
Онкохворий 14-річний Іван Михайлів із села Глибівка Богородчанського району бореться з хворобою вже шість років.
Хлопчик тривалий час лікувався в Україні, пройшов не одну хіміотерапію та операцію. Втім, у нього трапився вже другий рецидив. Мамі вдалося знайти клініку в Італії в якій можуть врятувати життя Іванка. При першій можливості вони виїхали до Риму. На той час було зібрано 11 000 € небайдужими людьми. Але цього виявилось мало навіть для початку обстеження, тому батькам прийшлось дозичати кошти для того, щоб їх прийняла клініка Gemelli. Тож наразі лише на обстеження дитини у італійській клініці потрібно зібрати понад 50 тисяч Євро. Загалом обстеження вартуватиме 65 тисяч Євро, інформує кореспондент Бліц-Інфо.
Іванко намагається допомогти мамі зібрати гроші на своє лікування через Facebook, де звітує про кожен свій день. Дитина дуже надіється на допомогу небайдужих і вірить, що зможе одужати. Просить підтримати не тільки грошима, а й молитвою. Історію дитини в мережі розповів депутат обласної ради Михайло Королик.
“Друзі потрібно допомогти цій дитині, він сам бере активну особисту участь в пошуці коштів. Але, процес просувається досить повільно. Максимальний репост + ваш коментар і бодай 5,10,15,100 гривень, бомалої допомоги не буває. Разом можна створити диво”, – закликав Королик.
Сам Іванко напередодні розповів, що лікарі провели консиліум щодо його подальшого лікування.
“Моя мама була там присутня. Вони розповіли про мої аналізи і комп’ютерні томографії які вони зробили за час перебування в клініці. Лікарі не знають, чи давати блоки хімії чи променеву терапію, тож мама дала дозвіл зробити біобсію цієї пухлини і з під пахи ліфовузла, аби з’ясувати, чи він зв‘язаний з цією пухлиною  nf чи відповідає Гістіочитозу. Я трошечки переживаю, бо це вже буде четверта біобсія. Її запланували на п`ятницю, бо операційна занята. Я прошу вашої підтримки допомоги як і духовно, так і матеріально. Щиро Вам Дякую і будьте Всі Здорові і з вами разом Я!!!”, – написав Іванко Михайлів.
Допомогти дитині одужати можна за цими реквізитами:
Гривні- 4149497870836964
Долари – 5168757339710016
Євро – 5168757339709695
Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі