Вдови та матері загиблих воїнів з Франківська отримали допомогу: фото

0
117
Вдови та матері загиблих воїнів з Франківська отримали допомогу

Більше десятка матерів і дружин загиблих в українсько-російській війні воїнів сьогодні отримали продуктові набори, придбані Фондом Порошенка.

Допомогу для родин загиблих військових організувала міська організація «Європейської Солідарності» з Ганною Савик, учасницею громадської організації «Оливкова гілка», яка займається допомогою військовим, капеланам та членам їх сімей.

«Я побачила, що Європейська Солідарність надає допомогу малозабезпеченим. Зареєструвалася на сайті, і, коли мені передзвонили, попросила переадресувати допомогу на цих жінок. Ми разом склали список, кому найбільше потрібна допомога, і сьогодні вони отримали пакунки. Уже всі дзвонять, дякують. Дуже задоволені», – розповідає Ганна Савик.

Матері і вдови загиблих воїнів з Франківська отримали допомогу 1

Ганна кілька років допомагає жінкам, які втратили синів та чоловіків на війні, інформує пресслужба ЄС.

«Я спілкуюся з багатьма жінками і розумію, що їм не легко. Дякувати Богу, держава дала їм житло, але є жінки, які мають по двоє-троє дітей і залишилися без роботи. Їм потрібно зараз помагати», – розповідає Ганна.

До наступного тижня Ганна Савик підготує нові списки родин загиблих, які потребують підтримки, і волонтери «ЄС» адресно доставлять пакунки.

«Ми не можемо залишити наодинці з проблемами тих, хто втратив найрідніших на війні. Маємо висловити не лише подяку за синів, чоловіків, але й підтримати у важкий час. Показати, що пам’ятаємо про них, про їх дітей», –  сказав ветеран АТО, голова фракції ЄС у міськраді Петро Шкутяк, який розвіз допомогу родинам загиблих.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі