«Ви самі собі створили цю проблему», – Шмигаль про фермера-майданівця з Долинщини, якому зламали кущі лохини

7
8

Фермера з Долинщини, який був поранений на Майдані, виганяють зі земельної ділянки, на якій той вирощує лохину.

Результат пошуку зображень за запитом "поламали кущі лохини"

Про це йшлося 4 вересня під час зустрічі голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з громадськими організаціями Асоціації учасників АТО/ООС.

Поранений майданівець Руслан Фіголь на земельній ділянці у Долинському районі вирощує лохину. Нещодавно його почали виганяти з даної землі, а також зламали 700 кущів, пише “Галка”.

За словами Фіголя, він платив за оренду земельної ділянки «місцевому баризі» (землевпоряднику Оболонської сільради), та коли нещодавно дізнався, що ділянка не його – перестав це робити, тоді почалися проблеми.

«Після двох років я перестав платити цьому «баризі». Я намагаюсь отримати цю землю, як людина з інвалідністю. Але є чиновники, які сидять на папочках, та відповідають за цю землю і нічого не хочуть робити. Це питання ніяк не вирішується», – говорить Фіголь.

Денис Шмигаль відповів, що чоловік сам собі створив цю проблему.

«Ви стояли на Майдані проти минулої влади, щоб не було хабарів та інше? То навіщо ви платили тому місцевому «баризі»? Виходить, що ви самі створили собі цю проблему», – говорить голова ОДА.

Він додає, що не факт, що дане питання вирішиться за його головування, чи коли прийде інший очільник ОДА.

Фіголь відповів, що він дійсно” десь був не правий”, але просить допомогти вирішити дане питання.

Руслан Фіголь у світло-синій футболці.

Більше про інцидент тут:

Пр

7
Залишіть коментар

avatar
7 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
ГістьCтудент Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Cтудент
Гість
Cтудент

Бидло – недодержава.

Гість
Гість
Гість

І ОСЬ істинні слова голови ОДА про те як діяти з хабарниками і про це неодноразово писали -ПРОСИТЬ ЛІКАР чи педагог гроші здати на якусь забаганку -ПИТАЄШ СКІЛЬКИ і бєш в морду і визиваєш поліцію так само з суддями і іншими-ПОВІРТЕ НІХТО З НИХ НЕПОЖАЛІЄТЬСЯ БО ГРОМАДА ТОДІ ПРОВЕДЕ ПОВНУ МУСОРЛЮСТРАЦІЮ їх закладів-І ОТ ГОЛОВА ОДА дав нам путь і правильно бо задовбали

Гість
Гість
Гість

Vsih kamunistiv zibraty (Ulyanov[Zelenin]

Гість
Гість
Гість

Нє, ну мак то зрозуміло, то можна всьо на нарікік повісити, але лохина. Чо її трогати, — сказав чистою українською Зепрезе-тив

Гість
Гість
Гість

Кончена держава без майбутнього. Люди на заробітках, місцеві князькі продадуть землю за пару пачок зеленого долара і ще свій вік доживуть в ситості.

Гість
Гість
Гість

В усіх коментарях пише кончена держава. І це так дійсно є. І держава то ми. Від двірника до президента, від злодія до судді. Від майдану до опоблоку. І це правда що ліс і янтар крадуть місцеві жителі. Це правда що прокурори то є діти прокурорів. І різблярі то діти ріблярів. Тут всі незадоволені. Бандитів кришують сбушники. Мусора кришують крадіжки народного добра. Чорні ріелтори живуть під міністром юстиції. Дармограї шахрують банки. І всі разом ходять у вишиванках і співають пісні який я патріот. Чому син дармограя не вмер за Україну але наіпав кредиторів?

Гість
Гість
Гість

Це не голова ОДА а х#й шмаркатий.