Тінти з’явилися в продажу відносно недавно. Проте для багатьох дівчат вони вже встигли стати улюбленим засобом для щоденного макіяжу, оскільки здатні забезпечити максимально натуральний ефект. Тінти представляють собою добре пігментований продукт, який не просто фарбує губи, а проникає у верхні шари шкіри. Завдяки такій властивості макіяж не стирається, не з’їдається і тримається кілька годин. Але тривалість напряму залежить від основи засобу. Вони бувають 5 видів:
- у вигляді плівки;
- на водній основі;
- помади;
- блиски;
- бальзами.
Кожен тип відрізняється способом та особливостями нанесення, а також тривалістю ефекту макіяжу. Великий вибір таких засобів доступний на платформі Shafa, де можна обрати як оригінальні корейські продукти, так і косметику українського виробництва. Але перед тим як купити тінт для губ, варто розглянути особливості кожного типу продукту, аби розуміти, чого очікувати при використанні.
Тінти-плівки: секрет правильного нанесення
Такі засоби характеризуються дуже високою пігментацією. По консистенції вони в’язкі, нагадують маски-плівки для обличчя. Діють по аналогічному принципу. Тобто треба нанести косметику на губи і через певний час зняти плівку. Пігмент залишиться на шкірі. Такі засоби створюють лише матовий ефект.
Але щоб досягти бажаного ефекту треба враховувати кілька особливостей. Перша – наносять тінт-плівку товстим щільним шаром. Не треба економити, намагаючись розтерти його по губам, оскільки видалити буде проблематично. Друга – тримати плівку на вустах треба до повного висихання, це може тривати хвилин 10-15, в залежності від особливостей тінту. Третя – за шкірою губ потрібен ретельний догляд. Треба відскрабувати її та добре зволожити, бо якщо на губах будуть нерівності, то плівка погано зніметься, і макіяж матиме неохайний вигляд.
Тінти на водній основі
Особливістю таких засобів є більш легка текстура, яка швидко поглинається шкірою. За рахунок цього, такі тінти добре профарбовують губи і можуть триматися до 6 годин.
Проте варто враховувати, що косметика такого типу підсушує шкіру. Тому при використанні тінтів на водній основі обов’язково потрібен догляд за вустами та використання зволожуючого бальзаму перед нанесенням та на ніч.
Тінти-помади: зручний формат
Не всім зручно користуватися тінтами-плівками, оскільки доводиться чекати, поки він висохне, а на це потрібен час. В шаленому ритмі життя цей ресурс є найбільшим дефіцитом. Проте це не привід відмовлятися від тінта, просто треба підібрати його в іншому форматі, наприклад, у вигляді помади.
Такі продукти легко наносяться, але і швидко висихають, тому макіяж треба робити теж швидко, щоб встигнути розподілити засіб на губах. Тримається він до 5 годин, при цьому на вустах утворюється приємний оксамитовий ефект і вони візуально здаються більшими.
Тінти-блиски: для недовгого макіяжу
Загальною характеристикою для тінтів є тривалий ефект. Вони можуть триматися на губах по кілька годин, що робить їх зручними у використанні, оскільки не потрібно постійно оновлювати макіяж. Проте тривалість дії залежить від типу продукту.
Найменше тримаються на губах саме тінти-блиски. Вони мають рідку текстуру і забезпечують легенький відтінок кольору. Загалом, ефект зберігається десь близько 3-х годин. Але на противагу іншим видам тінтів, у цих є продукти як з матовим покриттям, так і з глянцевим. Тому для тих, хто любить вологий блиск на вустах (який ще й додає ефектного об’єму) цей варіант може стати підходящим.
Тінти-бальзами: допомагають доглядати за губами
Вище ми писали, що при використанні певних видів цих засобів потрібно попередньо добре зволожувати шкіру на вустах. Це, звісно, створює додаткові клопоти. Проте, можна їх оминути, якщо вибрати тінт-бальзам.
В своєму складі такі засоби містять олії та вітаміни А і Е, які живлять шкіру, запобігають її пересиханню.
Проте варто враховувати, що тінти-бальзами не здатні створити яскравий колір і тримаються не так довго, як плівкові чи на водній основі. Відтінок на губах буде максимально приближений до натурального але трохи насиченіший.
Реклама