Відійшов у засвіти професор одного з франківських вишів Богдан П’ятничко
Диван на коліщатках в темній вітальні

Відійшов у засвіти професор одного з франківських вишів Богдан П’ятничко

Автор: Світлана Якимчук
06/04/2023 12:13
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Зимовий житловий комплекс, вибір квартир
-Реклама
Азов

6 квітня відійшов у вічність засновник кафедри документознавства та інформаційної діяльності, а також гуманітарного інституту в Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Богдан П’ятничко.

Богдан П’ятничко прожив гідне життя. За свої 85 років зробив немало, повідомляє кафедра документознавства та інформаційної діяльності, передає Правда.іф.

Богдан П’ятничко

Богдан П’ятничко – кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, ветеран праці, будівничий України – і це не повний перелік досягнень.

Був першим на Заході України, хто започаткував спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність» в університеті, а з 1997 року був першим завідувачем кафедри документознавства та інфор­маційної діяльності.

Прізвище професора включено до Міжнародного довідника «Хто є хто серед термінологів».

Опублікував понад 100 наукових і методичних праць, зокрема є автором першого в Україні підручника «Німецька мова» для студентів нафтогазових спеціальностей.

А головне – підготував не одне покоління документознавців, завдяки чому нині переважна більшість працівників кафедри – студенти Богдана П’ятничка.

Ми знали Богдана Петровича до останніх днів активним, інтелігентним, емоційним, небайдужим. “Людина, народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний” – писав В. Сухомлинський. Ваш, Богдане Петровичу, слід у Ваших дітях та внуках, у Ваших учнях, вихованцях і наступниках. Будемо намагатися примножити Ваші визначні здобутки та зберегти світлу пам’ять про Вас як людину непересічну. Глибоко сумуємо разом з родиною і всією науковою спільнотою! Вічна пам’ять, – написали на сторінці кафедри.