-2.8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна FB Відома дизайнерка розповіла, як створювала костюми для франківського актора Романа Луцького у...
Реклама: Прованс

Відома дизайнерка розповіла, як створювала костюми для франківського актора Романа Луцького у фільмі “Віддана”

Вже за тиждень у кінотеатрах стартує прокат стрічки “Віддана” за романом франківської письменниці Софії Андрухович “Фелікс Австрія”.

Ця фантастична історія розвивається в 1900 році в Станіславові (нинішній Івано-Франківськ), коли місто входило до складу Австро-Угорської імпері., пише KП.

Всі події розгортаються навколо дивних і складних відносин Аделі, дочки шановного доктора Ангера, і її служниці Стефи, які з дитинства росли нерозлучно в одному будинку. Через роки дівчата не розуміють, хто вони один одному – сестри, подруги або ж служниця і господиня. Їхні долі тісно переплелися і цей нерозривний зв’язок не дає їм ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Художниця по костюмах, дизайнерка Леся Патока створила для цієї картини унікальний костюмований світ. Найрозкішніші сукні “дістались” пані Аделі. Проте не обминула вона своєю увагою і чоловіка Аделі – скульптора Петра Сколика, якого грає відомий актор з Івано-Франківська Роман Луцький.

«Наш герой, чоловік Аделі, майже 2 метри зросту, тому всі його костюми пошиті індивідуально для нього. Жодної речі для нашого Петра ми не купили в магазині. Циліндри теж виготовлені на замовлення. Гарнітур-трійка, канотье, палиця, шовковий циліндр, фрак з ластівчиними фалдами, білосніжна сорочка, жилет з піке, білі рукавички або краватку-метелик – таке розмаїття», – розповідає дизайнерка.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років тому: фото

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років...

0
Сто чи двісті років тому галицькі селяни стикалися з різними епідеміями. І в них був свій погляд на способи профілактики й лікування. Наукою...