fbpx
1 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, Листопад 22, 2019
Головна FB Відома франківська акторка Ірма Вітовська розповіла, за що любить і не любить...

Відома франківська акторка Ірма Вітовська розповіла, за що любить і не любить Франківськ


Івано-Франківськ – рідне місто для Ірми Вітовської. Відома актриса театру і кіно давно переїхала до Києва, але у Франківську буває часто: Ірма грає у виставах місцевого драмтеатру.

В програмі #ЙОd на КУРС Ірма Вітовська розповіла, за що любить і за що не любить рідний Івано-Франківськ.

“Франківськ – то моя колиска, тут відбулася базова прив’язка до території, сформувалися власні “енергетичні клапани”. Тому я не можу без Карпат, не можу без цих річок. Обожнюю Бистрицю. Я коли в неї занурююся, навіть у каламутну після дощу, відчуваю якесь очищення. Я дуже люблю наш парк. Дуже люблю Сотку. І мені подобається, що тут є театр, з яким я із задоволенням співпрацюю”, – каже Ірма Вітовська.

“За що не люблю? Я не люблю, що у Франківську і загалом Галичині я вимушено слухаю всюди російський шансон: у транспорті, якихось кнайпах, громадських місцях. Я не розумію, як людям повідбивало здатність до думання: що ви робите? Як забувають часи визвольних змагань, своїх героїв. Не розумію, як може бути вишитий рушник, якісь патріотичні речі, як можуть співатися пісні повстанські, стрілецькі і тут же якийсь шансончик. Я цього не сприймаю.
Я також не розумію «втоми від війни» і оцього ставлення до ветеранів – «я тебе туди не посилав»… Мій досвід свідчить, що втомилися – що на Сході, що на Півдні, що тут на Заході – якраз ті, хто й пальцем не поворухнув”, – сказала акторка.

Ірма Вітовська на #ЙОd
Ірма Вітовська на #ЙОd. Фото Ростислава ШпукаЗалишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Революція, яка змінила хід історії: 60 фотографій із подій на Майдані

2
Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, а також запаленими свічками вшановує пам’ять “Небесної сотні”. Так, зі...
×

Вподобайте нас у Facebook