fbpx
1.7 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 29 Січня, 2020
Головна FB Відомий прикарпатський письменник Іван Малкович видав різдвяну книжку, яка звучить колядками і...

Відомий прикарпатський письменник Іван Малкович видав різдвяну книжку, яка звучить колядками і симфоніями

Книжку “Нова радість стала” видавництва Івана Малковича “А-ба-ба-га-ла-ма-га” можна читати, розглядати і слухати, пише Sotka.if.

“Для малят від 2 до 102 ця прегарна книжка улюблених колядок та щедрівок, яку ви зможете не лише розглядати й читати, а й послухати у безкоштовному музичному додатку за допомогою вашого смартфону, навівши його на QR-код”, – представив новинку видавець.

В додатку зібрані як нові, створені спеціально для цієї книжки, так і трохи давніші записи відомих виконавців і нових музичних формацій. Це “Нова Опера” (Роман Григорів), Dakh Daughters (Соломія Мельник, “Менестрелі” (Павло Табаков). А ще уривки з двох щойно народжених Різдвяних симфоній Мирослава Скорика та Івана Небесного, прем’єра яких відбудеться 19 січня в Національній Опері.

“Я давно мріяв про таку книжку і просив художників (А. Потурайла, В. Єрка і Р. Попського), щоб ілюстрації до неї нагадували Український Різдвяний Рай, де всі нарешті вдома і всі одне одному колядують, де всюди світло й затишно, а з димарів в’ються дими, єднаючи небо й землю. Буду щасливий, коли ця книжка спонукає когось вивчити бодай дві-три колядки, щоб заспівати їх з друзями”, – додає Іван Малкович.

“Вірю, що наша спільна коляда здатна творити особливу духовну єдність і витравлювати усяку скверну”, — зазначає видавець з Прикарпаття.

Новинка «Нова радість стала» зараз доступна за акційною ціною, інформують у видавництві.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook