fbpx
-4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 21 Січня, 2020
Головна FB Військова форма, вечірні сукні та вальс: у Івано-Франківську розпочався Бал ветеранів АТО/ООС

Військова форма, вечірні сукні та вальс: у Івано-Франківську розпочався Бал ветеранів АТО/ООС

Сьогодні в Івано-Франківську розпочався «Бал Ветеранів АТО/ООС», пише Правда.іф.

Бал розпочався із привітального слова, виступу музичного гурту та танцювального ансамблю «Гуцулія». Ветерани АТО разом із своїми дамами станцювали вальс та полонез. В кінці вечора оберуть найтанцювальнішу пару, яка купить та відвезе подарунки до сиротинця.

Дрес-код – бальна або вечірня сукня для леді, та костюм або військова форма для кавалерів.

«Організували бал в першу чергу для наших дружин, дівчат, батьків та тих хто вже 5 рік береже наше сімейне вогнище. Ми придумали бал для Ветеранів АТО і вже в процесі команда погодила, що під часу балу ми будемо збирати кошти для дітей-сиріт», – розповів організатор, ветеран АТО Назарій Кішак.

За словами організаторів, захід спрямований на допомогу дітям-сиротам. Вхід на бал безкоштовний, але у залі стоять скриньки куди кожен бажаючий може покласти певну суму.

«З моїм партнером ми танцювальна пара. Раніше танцями не займалася, але у зв‘язку з такою подією Олег запропонував з ним потанцювати і я погодилася. Протягом двох тижнів ми посилено вивчали вальс та полонез і ось сьогодні буде результат», – розповіла учасниця балу Ірина Корнелюк.

Окрім основної частини, під час балу будуть виступати дитячі танцювальні школи, Івано-Франківська філармонія імені Ірини Маланюк.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Чернець Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Чернець
Гість
Чернець

Панове офіцери! На бал із дамами, тим більше, які прийшли у вечірніх сукнях, у польовій формі не ходили, ніколи!!! Це моветон! Тим більше танцювати вальс та полонез! Про існування парадної форми в Україні НЕ здогадуються? Ми булі, булі на селі!!! Про який дрес-код тут мова, організатори?!

Чернець
Гість
Чернець

Я дуже, дуже сподіваютсь, що на балу були присутні лише офіцери! Бо в усі часи: і за Австрії, і за Польщі, і за царя, і за радянської влади, БАЛ – прерогатива лише офіцерів і шляхетних дам. Жодних рядових, єфрейторів чи сержантів на ТАКІ атракції НЕ допускалося!!! А в часи військового комунізму та Громадянської війни, коли панував хаос, балів просто не було (серед червоних!). В Білій армії, може й були… Але в усі часи офіцер на балу мав виглядати ОФІЦЕРОМ (На Глянц!), а не так, ніби щойно з розвідки в тилу ворога чи з окопів.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook