Викладач з Франківська став призером чемпіонату Києва з легкої атлетики (фотофакт)

Днями в легкоатлетичному манежі київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся відкритий чемпіонат Києва з легкої атлетики категорії «Мастерс» у приміщенні. Викладач Івано-Франківського національного медичного університету став призером цих змагань.

Збірну Івано-Франківщини представляли чотири учасники. Серед них був і доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Ярослав Остафійчук. В бігу на 60 метрів він виборов друге призове місце у своїй віковій категорії з найвищим рейтингом серед прикарпатців.

За словами Ярослава Остафійчука, він вже понад 20 років входить до складу ветеранської збірної команди області з легкої атлетики та регулярно бере участь у різноманітних легкоатлетичних турнірах. Так, 20 січня в Богородчанах він брав участь у «Пробігу друзів» на дистанцію 16 кілометрів. А вже незабаром у перших числах березня він знову захищатиме спортивну славу області на чемпіонаті України в приміщенні в Києві.