Про це повідомив голова місцевої громади Микола Шикор на зустрічі з представниками Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації.
«У серпні між Витвицькою ОТГ та Програмою «U-LEAD з Європою» підписано декларацію щодо надання допомоги у створенні центру надання адміністративних послуг, — підкреслив Микола Шикор. — Відділ ЦНАП Витвицької ОТГ розпочне свою роботу з 1 квітня 2019 року».
За його словами, створення ЦНАПу наблизить публічні послуги до громадян.
Спілкуючись із гостями, Микола Шикор розповів і про інші здобутки ОТГ, а також окреслив перспективи розвитку громади у найближчій перспективі. Так, зокрема, він наголосив, що в ОТГ здійснюються роботи із розвитку інфраструктури та благоустрою навколишніх територій. «За кошти інфраструктурної субвенції у громаді вдалося реалізувати вісім проектів та ще два – за кошти Державного фонду регіонального розвитку, — говорить Микола Шикор.
Серед іншого голова Витвицької ОТГ повідомив, що в ОТГ вдалось закупити дві одиниці спецтехніки, а також відремонтувати системи вуличного освітлення.
На зустрічі обговорювали також результати діяльності громади в освітній, культурній сферах, а також галузі охорони здоров’я. Голова ОТГ ознайомив представників ІФ ЦРМС та ОДА з роботою Витвицької ЗОШ, місцевої амбулаторії, будинку культури. Гості також мали можливість оглянути й приміщення сільської ради, де нині ведуться будівельні роботи.
Як зазначив очільник громади, пріоритетними напрямами розвитку для ОТГ є органічне аграрне виробництво, альтернативна енергетика, туризм тощо.
Опісля цього, експерти Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування і облдержадміністрації надали працівникам виконавчого комітету ради ОТГ консультації та рекомендації стосовно покращення роботи.
Директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк високо оцінив діяльність Витвицької ОТГ. За його словами, громада демонструє ефективну динаміку свого розвитку.
Виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей наголошував на важливості покращення інвестиційного клімату в ОТГ. Враховуючи природні особливості, у громаді немає можливостей для створення великих промислових підприємств. Однак в ОТГ є високий туристичний потенціал, а тому необхідно використовувати можливості розвитку у цьому напрямі. «Важливо створювати передумови для розвитку малого та середнього бізнесу, оскільки маємо розуміти, що одним з найбільших джерел фінансування в ОТГ – це кошти місцевих підприємств, які здійснюють діяльність на території громади. Тут формула проста: чим краще розвиватиметься бізнес, тим більше капіталовкладень отримає громада», — резюмував Максим Чопей.