6.2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Економіка Власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття майже 19,4 млн гривень

Власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття майже 19,4 млн гривень

Впродовж січня-березня 2019 року власники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківщини 19,4 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 5,9 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
Результат пошуку зображень за запитом "Від власників нерухомості до місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 19,4 млн гривень"
Левова частка сплати (82 відс.) припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. За три місяці вони сплатили 15,9 млн грн податку на нерухоме майно. А це на 4,3 млн грн більше, ніж у першому кварталі минулого року.
Фізичні особи сплатили за нерухомість 3,5 млн грн, що перевищило минулорічні надходження на 1,6 млн гривень.
Нагадаємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачують фізичні та юридичні особи, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості.
Юридичні особи самостійно визначають суму податку до сплати у декларації та сплачують податок за 2019 рік. Фізичним особам податок нараховують органи фіскальної служби, вручаючи їм податкові повідомлення-рішення. Громадяни в поточному році сплачують податок на нерухомість за об`єкти, що були у володінні в 2018 році.
Власники житлової нерухомості, загальна площа якої перевищує 300 квадратних метрів для квартири та/або 500 квадратних метрів для будинку, сплачують додатково 25000 гривень на рік за кожен об’єкт такої житлової нерухомості.
Сплачують податок фізичні особи протягом 60 днів із моменту вручення податкового повідомлення-рішення.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кілька слів гуцульською: звідки походить і в що вірить найзагадковіший народ українських Карпат

Кілька слів гуцульською: звідки походить і в що вірить найзагадковіший народ...

0
Попри свою вiдмiннiсть вiд решти українцiв, навiть найближчих сусiдiв, образ карпатця яскраво символiзує Україну – як і образ козака з пiвденних степів,...