-2.8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна FB Водій автобуса Вроцлав-Верховина намагався ввезти в в Україну контрабанди на декілька сотень...
Реклама: Прованс

Водій автобуса Вроцлав-Верховина намагався ввезти в в Україну контрабанди на декілька сотень тисяч гривень: фото

400 пристроїв для набивки сигарет та понад 300 одиниць нового одягу митники виявили у пункті пропуску “Краковець- Корчова”.

45-річний водій рейсового автобуса, що прямував з Вроцлава до Верховини, під час письмового декларування заявив про відсутність будь-яких речей. Однак під час митного огляду автобуса в багажному відділенні та салоні митники виявили 400 пристроїв для набивки сигарет, а також 374 одиниці одягу, зокрема штани та блузи іноземного виробництва.

Під час письмового пояснення водій зазначив, що цей товар його попросили перевезти через кордон, інформує Галицька митниця Держмитслужби.
Так громадянин не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар, який переміщував через митний кордон України.

Його дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України. Товар, орієнтована вартість якого близько 200 тисяч гривень, вилучено. Справу скерують до суду.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років тому: фото

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років...

0
Сто чи двісті років тому галицькі селяни стикалися з різними епідеміями. І в них був свій погляд на способи профілактики й лікування. Наукою...