fbpx
4 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, Листопад 21, 2019
Головна Культура Вокальна студія «Солоспів» випустила відеокліп на пісню «Мамине Серце» (відео)

Вокальна студія «Солоспів» випустила відеокліп на пісню «Мамине Серце» (відео)

Вокальна студія «Солоспів» випустила нову відеороботу на пісню  «Мамине Серце».  Знімали відео  Мар’ян Николюк та Дмитро Косовський, монтаж  – Дмитра Косовського .

Результат пошуку зображень за запитом "Вокальна студія «Солоспів» випустила нову відеороботу на пісню  «Мамине Серце».   Знімали відео   Мар’ян Николюк та Дмитро Косовський, монтаж  - Дмитра Косовського ."

Музичну  композицію виконують наймолодші вихованки студії «Солоспів» – Ольга Біла,  Даринка Аннич, Вікторія Припхан,  Каріна Голобин, Аріна Хулова та Софія Павелик .

Дітки співають про любов до своїх матусь  та безмежну вдячність за  їхні невтомні ночі  й сонячну усмішку.

Відеозйомка відбувалась в  Івано-Франківському міському парку  – Центрі рекреації та відпочинку.  Зелена відпочинкова зона стала чудовим тлом для сюжету відеокліпу.  У відео дівчатка граються та малюють для своїх найдорожчих  малюнки на дошках. Матусям точно сподобаються їхні малюнки, бо кожна дитина у свою роботу вклала душу.  Яскравості відчуттів додають ефекти кольорової димової завіси та мильні бульбашки, які літають довкола.

Відеокліп  вийшов яскравий  та ніжний водночас, наповнений дитячої любов’ю  і щасливими митями дитинства.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Мешканець Болехова більше двох місяців живе без газу

0
Ще на початку жовтня у місті тривали планові роботи на газопроводі. Втім, по їх завершенні блакитне паливо у домівці чоловіка так і...
×

Вподобайте нас у Facebook