Волонтерка з Дніпра готує домашню їжу для поранених військових у Франківську. ВІДЕО
Диван на коліщатках в темній вітальні

Волонтерка з Дніпра готує домашню їжу для поранених військових у Франківську. ВІДЕО

Автор: Олег Мамчур
16/05/2024 18:41
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

Вареники з картоплею, супи та апетитний борщ – волонтерка з Дніпра Анна Нестеренко готує страви для поранених військових, щоб навіть у лікарняних стінах вони відчували домашній затишок.

Вже пів року смаколики привозить до Першого хірургічного шпиталю, де проходять реабілітацію захисники.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Готувати для бійців, каже жінка, почала, коли разом з сім`єю через повномасштабне вторгнення переїхала до Франківська. Облаштувавшись тут, стала волонтеркою, аби не стояти осторонь та бути корисною для людей, йдеться у сюжеті телеканалу 402.

Я вмію добре готувати, вмію добре підтримати людину. Їжу з лікарні вони можуть будь-коли поїсти. А смачна їжа – це такий бонус для хлопців. А домашня їжа піднімає настрій, – каже Анна.

Щотижня Анна привозить до шпиталю свіжу їжу, навіть готує запаси, аби вистачило харчів на декілька днів. Меню кожного разу урізноманітнює, дещо готує у себе вдома на кухні, а дещо разом із військовими.

Цього разу Анна привезла інгредієнти: рибу, овочі, зелень та інші додаткові продукти аби приготували спільно з бійцями суп. Долучився до процесу й Віталій, він з Вінниччини. Вже вдруге він проходить реабілітацію в шпиталі, після отриманої травми. Чоловік каже, перебуваючи на фронті смачної домашньої їжі не вистачало.

Керівник Першого хірургічного шпиталю Станіслав Онищук, каже, на кухні шпиталю зазвичай справляються самі захисники, втім така турбота – внесок у лікування.

Найголовніше – вони відчувають, що про них турбуються, – каже Станіслав Онищук. – Що людина виділила день, приїхала, з ними поговорить, навчить їх щось приготувати. Це вклад в їхнє лікування.

До слова, хірургічний шпиталь – це не єдиний лікувальний заклад, для якого готує Анна, їжу, приготовану її руками, смакують пацієнти ще двох лікарень міста.